Jump to content
Dr.Adam

"OEM" autorádio z Číny - zkušenosti?

Recommended Posts

Ve druhym okne unremember bych zkusil zmenit na remember. Ale nezarucuju ze je to ono,zkus to. Dej vedet.

Žádná změna. Zkusil jsem i reset rádia a stejný.

Nechce se ti jen připojit, nebo musíš opravdu pokaždé párovat? Mě se telefon nepřipojoval automaticky, ale až poté, co jsem v BT obrazovce klepnul na připojit. Pak jsem někde našel v nastavení Bluetooth automatické připojování a od té doby funguje. Pak zkus ještě prohlédnout nastavení BT v telefonu ... viditelnost atd.

Nechce se mi automaticky připojit a když dám párovat tak musím dát kód. To automatické připojování mám v rádiu zapnutý a v tel. viditelnost také.

Ahoj. Vsichni.Ackoliv jyem se snazil vzdy poradit ted potrebuju radu ja ,pri update MCU jsem nechtene vypnul klicek. Doslo zrejme k nejaky chybe a radio uz nenabehne poradi nekdo?????????

před 12 hodinami, Tomdlouhan napsal:

Ahoj. Vsichni.Ackoliv jyem se snazil vzdy poradit ted potrebuju radu ja ,pri update MCU jsem nechtene vypnul klicek. Doslo zrejme k nejaky chybe a radio uz nenabehne poradi nekdo?????????

ahoj, vseobecne rada ako pre android, musis sa dostat do recovery rezimu a cez ten znova naflashovat, standardne sa boot sektor neflashuje, takze recovery rezim bude neposkodeny, ale zrejme to budes musiet napojit na pc aby si nahlashoval, lebo predpokladam ze tam nemas root ani ziaden nastroj na recovery ako twrwin alebo podobne.

Ale ako do recovery netusim, skus hladat na xda developers v sekcii head units

https://forum.xda-developers.com/android-auto/android-head-units

Ahojte, mám rádio Isudar a USB napojene na foto v tom zväzku vpravo. Dokúpil som druhý kábel na USB aby fungovali oba (do toho voľného konektora v strede). Zapojil som a odvtedy nefunguje ani jeden. Píše že zapojte USB. Skúšal som aj resetovať rádio a nič nepomáha ani keď som vytiahol ten dokúpený kábel. Je možné že som to odpálil? Stretol sa s tým už niekto?? Neviem ako mám postupovať teraz...ďakujem za odpovede.

8BA73E3A-D2D5-47D9-A785-C8235DA1B141.jpeg

před 12 minutami, stormo napsal:

Ahojte, mám rádio Isudar a USB napojene na foto v tom zväzku vpravo. Dokúpil som druhý kábel na USB aby fungovali oba (do toho voľného konektora v strede). Zapojil som a odvtedy nefunguje ani jeden. Píše že zapojte USB. Skúšal som aj resetovať rádio a nič nepomáha ani keď som vytiahol ten dokúpený kábel. Je možné že som to odpálil? Stretol sa s tým už niekto?? Neviem ako mám postupovať teraz...ďakujem za odpovede.

8BA73E3A-D2D5-47D9-A785-C8235DA1B141.jpeg

Já ho k tomu dostal a funguje normálně. Ten v tom svazku je na 3G modem.

no nevim ale ja mam tri zelenej je na modem , cervenej a zlutej tusim na USB disky , oba fungujou bez problemu , mam obavu ze doslo k destrukci obvodu na usb .Vim kde to je ale chce to novou desku a pak jsou s tim starosti , vysledek je nejistej . Mel si se nejdriv zeptat .

V 5. 7. 2019 na 18:31, Tomdlouhan napsal:

Jo jde v pokrocilym pres 1----- v posledni zalozce default power status  klik na sipku nastavit memory the ..... ulozit a reset pak to pujde poslu okno polozka pod LED

1562344951425.jpg

Tome, nepomohlo. Pořád startuje dlouho.. jsem z toho už docela vykolejenej.. :/

No tak nevim ted jsem v praci fakt nestiham ozvu se odpoledne z pc. Nejak to poresime.

Ahoj vsichni uzivatele hlavne novych ISUDARU pokud pouzivate launcher Agama a bidete komunikovat z prodejcem nebo cinanem to je fuk a budete posilat videa nebo obrazky pred odeslanim prepiste launcher do vychoziho ,predejdete problemum prave z cinanem tvrdi ze Agama neni kompatibilni a ze zpusobi nestabilitu celyho zarizeni,muj nazor je trosku jinej ale to je uplne jedno,ted resim prave nejaky problemy a cinan nadava a to hodne. Proto doprucuji to co jsem napsal vyse.

No jo no, číňani se snaží vždycky vykrucovat (pokud to neni "žboží" za dolar)... A tohle je pro něj "důvod" se vykrucovat...

Posted (edited)

Zdravím, 

koukám, že se tady nyní řeší rádio Isudar. Mám vyhlédnutý tento model, trochu s prodejcem jsou komplikace ohledně odpovědí, jednou to má 1 DIN, jednou 2 DIN, nevím, zda to označují nějak jinak, ale co jsem četl, velká rádia s dotykovým displejem jsou 2 DIN a hotovo, ne? Záleží jen na velikosti 180x50 nebo 180x100 mm, že? Jinak máte někdo dobré zkušenosti a ve své Octavii 3 to přepojím v pohodě? Časem bych zkusil i kameru pod SPZ. Mám nyní rádio s tím mini displejem. Řeší klasicky pojistka v autě i to, že mi třeba nevyhoří? Jen se možná zbytečně ptám, páč vše je z Číny, ale člověk nikdy neví ;-) A poslední dotaz, co jsem četl, někdo doporučuje dokoupit za pár dolarů i mikfrofon, máte? 

Díky Jarda

https://s.click.aliexpress.com/e/bAWwQAE4

Edited by 007jarda

Jsne proste se vykrucuje a stejne neposlal to co mel, nemuzu mu nijak vysvetlit ze moje radio je mrtvy i po zapnuti napajeni. Video od nej je ta verze kdy radio po zapnuti reaguje sviti. A jeste je to modelbz knoflikama v rohu takze uplne mimo.

@jarda to co mas v odkazu je 2DIN do rady 3 Oct nebo novych modelu.To co tu pisu jsou veci ktery normalni uzivatel neresi pokud ho chces a je v nemecku objednej tam,je to bez cla doprava cca 250Kc za 3-4 dni u tvejch dveri stoji manik od UPS a zvoni z balikem v ruce.

• Thanks 1

Posted (edited)

Díky moc za odpověď, v Německu momentálně není, ale je možné si zaplatit 13 USD, to je asi ta doprava s Německa a nejdříve ho pošlou tam a poté ke mně domů ;-) Ještě je tam rozdíl zda s DSP nebo bez, ale to je otázka cca 10-ti dolarů, tak to neřeším. A právě mi psal, že ´fuselage´ (trup, asi myslel vnitřní stranu je 1 DIN), ale to neřeším. Jinam mám Octavii 3 rok 9/2013 před faceliftem, takže by to pasovat mělo.

Edited by 007jarda

Posted (edited)

Jo jasne , doprava je cca 250Kc tj asi kolem 11-13 Usd . DSP je zvukovaj procesor na zakladni desce navic . Pokud mas DSP mas 15 pasmovej EQ pokud ne pouze 6 pasem . Pockej az bude v NEMECKU neobjednavej z Ciny namazou ti na to DPH plus clo to dela cca polovicku ceny , takze tti to radio vyjde asi tak na 8 000. Coz je opravdu hodne .

Poslu ti odkaz na stranku kde se zabejvaji u nas pouze isudarama , a pouze z Nmecka tam si to muzes objednat , a to ze mas OCT 3 jsem uhad , ma to jinej tavar a rozmer . Vnitrek je porad stejnej spis bych resil Canbus aby to behalo tak jak ma .

Edited by Tomdlouhan
    • Thanks 1

Posted (edited)

Pecka, díky moc, jako CLO plus DPH by se nevyplatilo, on tam byl kdysi jeden kus v Německu s tím, že to jde udělat i jak píši výše, ale věř tomu, že to tak bude a projde ;-) A canbus určitě chci, plus ať to šlape zrcadlení telefonu na navigaci, hovory (někdo právě psal už nevím kde o mikrofonu navíc), atd. Ještě jednou děkuji. 

Edited by 007jarda

@jarda zrcadleni navigace z mobilu nepotrbujes protoze novy isudary maji v sobe navigaci IGO . Me to stejne nejde proste se nespusti kdyz to najdu na google play napise ze neni kompatibilni takze to jsem vypustil deaktrivoval a sel dal . Mam tohle a naseho ceskyho navigatora a sygic , do navigatora jsem si nahral hlasky z Beatu a jsem naprosto v pohode , jede tak jak ma a nikdy me nenechalo . Sigyc je slavnejsi ale mam radsi to prvni je to cesky a koupi za nejakych 200 kc podporim ceskou komunitu vyvojaru .