Jump to content
Dr.Adam

"OEM" autorádio z Číny - zkušenosti?

Recommended Posts

Sygic sou naši braťa slováci ;)

Osobně jsem zkoušel různé navigace, od Googli, Waze (dneska taky od Googlu) po různé další a nejvíc mi vyhovuje právě ten Sygic, který mi na tom Isudaru funguje bez problému...

Jen co se týká audio přehrávače tak jsem zkoušel různé a nakonec jsem zůstal u toho "integrovaného", ikdyž i proti němu mám nějaké výhrady, ale v podstatě všchny co jsme zkoušel měly problém se zapamatováním pozice skladby po "uspání", protože audio (převážně poslouchám v autě audio-knihy) mám nahráno na uSD "GPS" kartě, která se připojí do systému po cca 15s od probuzení...

Ahoj. Kluci. Mam problem kamosovi jsem prodal radio po montazi vse celkem v pobode jenze po pul hodine jizdy chcipne musi zastavit vypnout a vytahnout klic, kdyz ho zastrci a nastartuje zase pul hodiny hraje. Can bus tam je ale pri zavrenejch dverich u sofera sviti ze jsou otevreny v aplikaci vehicle ostatni udaje v poradku. Poradi nekdo???????

Už tady někdo zkoušel připojit Isudar k internetu přes WiFi adaptér? Adaptér dám do USB kabelu 3G a nic mi to nenajde. Nevíte jak na to?

IMG_20190713_101153.jpg

IMG_20190713_101221.jpg

No po pravde , nevim , ale nekde to tu nekdo pred casem resil , co si vzpominam tak snad i nejaky usb modemy sly a nektery ne. Jedna se zrejme o nejakej ovladac kterej android nema a tak modem nevidi , posledni poznamka , dal si modem do zelenyho USB konektoru pokud mas ISUDAR ?

Isudar mám,ale android nemá a má ze zadu šedivej kabel usb popsanej 3G.

Hm tak to ti neporadim win nemam a za mne do auta widle ne je to zdroj problemu.

Už jsem zprovoznil couvací kameru, par.senzory a problém s připojením Bluetooth a tohle mi nějak nejde. Nemá někdo radu nebo jestli se to tu někde řešilo?

Resilo , ale nejsem si jistej kdy a jestli na Win , tusim ze nekdo skousel ruzny druhy modemui , a fungovali snad dva nebo tri .

Přidám se s dotazem, v nastavení rádia Isudar (WinCe) nemám když vejdu do nastavení na té obrazovce "APN" dole vůbec zobrazenu možnost nastavení WiFi. Je to potřeba někde zapnout, nebo se objeví až po připojení adaptéru?

Jestli se to někomu podaří,dejte vědět.Wifi adaptér pro winCE sem si pořídil taky,na wifi se připojím,ale vyhledávač co je v rádiu hledá a hledá a potom spadne a nic.Už sem zkoušel cokoliv,ale bez výsledku.Asi to funguje jenom v Číně.

Posted (edited)

OPomuze mi nekdo s tim mym problemem , radio pri update MCU kleklo a nejde spustit , vsechny pokusy o spusteni tabeue a vyber na obnoveni jsou bez uspechu .

Edited by Tomdlouhan

před 20 hodinami, Choseu napsal:

Jestli se to někomu podaří,dejte vědět.Wifi adaptér pro winCE sem si pořídil taky,na wifi se připojím,ale vyhledávač co je v rádiu hledá a hledá a potom spadne a nic.Už sem zkoušel cokoliv,ale bez výsledku.Asi to funguje jenom v Číně.

A jaký wifi adaptér jsi koupil? Zkoušel jsem tři a nic.

před 19 minutami, Tomdlouhan napsal:

OPomuze mi nekdo s tim mym problemem , radio pri update MCU kleklo a nejde spustit , vsechny pokusy o spusteni tabeue a vyber na obnoveni jsou bez uspechu .

Skúšal si to cez recovery ? Napíš súkromnú správu,keď tak .

před 2 hodinami, oleko napsal:

Myslíte, že bude fungovat tento? Podpora Windows CE.

wifi-usb-adapter-ralink-rt5370-802-11n-150-mbps-s-antenou.jpg

V 14. 7. 2019 na 16:34, oleko napsal:

Tady tento:

https://www.tsbohemia.cz/-wifi-usb-adapter-ralink-rt5370_d154149.html

před 9 hodinami, Choseu napsal:

Tady tento:

https://www.tsbohemia.cz/-wifi-usb-adapter-ralink-rt5370_d154149.html

Jsi ho zasunul a hned fungoval nebo jsi někde něco aktivoval?

Zdravim . Opet trosku prispeju do tohoto vlakna a tento prispevek nepotesi asi nikoho protoze od 1.1.2021 buhuzel zkonci posilani drobnosti z CINY bez cla , jak  vsichni vime do 22EUR  je zasilka ozvobozena od DPH a Cla , to k tomuto datumu definitivne zkonci . Poplatky se budou uctovat i z techto pro nas kutily a nadsence drobnosti , takze kdo chcete cokoli nakoupit , couvaci kamery , predni kamery , asistenty a dalsi doplnky na plechove milacky uz je to jen rok a pul a bude konec. Nebudu to vubec komentovat nepatri to sem , jen jsem chtel upozornit vsechny ze pro nas ty , kteri o tom neco vi zkonci zase neco co jsme meli radi . Ale tak to v zivote chodi a bohuzel nelze s tim nic delat .

V 13. 7. 2019 na 19:57, Choseu napsal:

Tak mám stejný problém jako ty. WiFi už mám a taky mi internet padá. Nevíš jak funguje hlášení o nehodách na navigaci? Mám tu ikonu matnou. Kvůli tomu jsem adaptér kupoval.

Edited by oleko

Dnes mi dorazil adaptér, co by měl být kompatibilní, ale ani když jej mám v USB nezobrazí se mi v nastavení - APN vůbec možnosti nastavovat/připojovat wifi.

před 18 minutami, f.r.a.n.t.a napsal:

Dnes mi dorazil adaptér, co by měl být kompatibilní, ale ani když jej mám v USB nezobrazí se mi v nastavení - APN vůbec možnosti nastavovat/připojovat wifi.

A má podporu Windows CE? Mě se připojí,ale to je asi vše.

WinCE by můj adaptér podporovat měl, ale pořád jsem z místních diskutujících nevymámil jak to poznat. Takže ještě jednou: je v nastavení rádia - APN dole na obrazovce přítomna položka WIFI i když není v USB zapojen adaptér, nebo je zapojen nekompatibilní? .... protože já ji tam nemám v žádném případě a to je asi problém. 5322306s-960.jpg

Edited by f.r.a.n.t.a