Přejít na obsah

Zavírání oken dálkou


KOKYN

Doporučené příspěvky

myslim, že v nějakym vlákně se to řešilo, ale funguje to tak, že když u auta podržíš odemykání, tak asi po 3 sekundách všechny okna sjedou(musíš držet) a to samé když zamkneš a necháš nějaké otevřené, tak po držení zamykání se zase zavřou, mělo by to fungovat u všech supů (myslim)

 

 jinak tady se to řeší: http://forum.skodahome.cz/topic/25863-jak-otevirat-okna-pomoci-do/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi, nevíte, kdo by mi to udělal v okolí zlína? mám jenom obdII kabel a stím MKM nefunguje. nechce se mi kupovat kabel jenom kvůli tomuto a pro mě je to jinak fakt k ničemu. dik

 

edit:

tak nakonec byl asi malo zasunutej... chodi to pekne, okna aktivovana na supu i na oct1. diky za rady

Editováno: , autor: hreba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

těžko říct, co to je, ale funguje to :kol-28:  je na tom napsaný OBD II a win7 to detekujou jako FT232R UART... ovladač použily svůj, to mě velice potěšilo, že jsem nemusel lovit drivery na netu. varování mkm o tom, že je dělaný na jejich kabely a že může zničit komfortku mě nezastavilo :D

Editováno: , autor: hreba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...