Přejít na obsah

Jak funguje MITSUMI Apple connectivity?


Doporučené příspěvky

Díky!

Ten kabel je docela obrovskej. Tipuju že do schránky pod rádiem se to s ním nevejde. Ale to procházení muziky je dobrý. Že tam jsou i podcasty to čumím. To bych využil. Škoda :-( Třeba jednou bude apple conectivity i přes USB s nějakým upgradem FW rádia. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

 

Ahoj czmiro mám otázku kdy jsi kupoval tento kabel? Zdá se mi dost velký! Teď jsem koukal na e-shop škody a našel jsem tento kabel i s redukcí na iPod classic a zdá se mi o dost menší?

 

http://eshop.skoda-auto.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplayView2?catalogId=10051&langId=-11&productId=121502&storeId=10001

 

Objednal jsem si Mitsumi do Octavie (Bolero), protože mám iPod classic a iPhone a Mitsumi umí nejen krásně listovat a přehrávat hudbu, ale mělo by v pohodě zvládnout i video z iPodu. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ten kabel jsem kupoval pred 3,5 mesici. Kabel funguje bezvadne, jen video z iP5 a iPad neprehraje. Pokud mas starsi 30pin konektor, tak kup kabel s myslim cervenym prouzkem, ten by mel umet i video.
Pripadne zkus kontaktovat ferda25. Ten umi s bolerem atd. spoustu veci. ;)
Tady jeste fotka kabliku.
post-88765-1414851754,4717_thumb.jpgpost-88765-1414851926,6503_thumb.jpg

Editováno: , autor: czmiro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj czmiro mám otázku kdy jsi kupoval tento kabel? Zdá se mi dost velký! Teď jsem koukal na e-shop škody a našel jsem tento kabel i s redukcí na iPod classic a zdá se mi o dost menší?

 

http://eshop.skoda-auto.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplayView2?catalogId=10051&langId=-11&productId=121502&storeId=10001

 

Přesně tenhle kabel jsem koupil. Mám k němu připojený iPod classic. A funguje to přesně jak bys čekal. Bolero má k dispozici strukturovaný obsah iPodu. Umí listovat podle autorů, alb, playlistů... Prostě jako by jsi listoval v iPodu. Video jsem řešit nechtěl. Aby ti fungovalo, tak bys musel koupit tenhle:

 

http://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/hudba-a-komunikace/propojovaci-kabel-ipod-%28video%29-5e0051510cx/0/1/6/43/1001

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 rok později...

Dotaz:

prosím je možné vyměnit Mitsumi za to klasické USB/AUX? Mám Mitsumi v autě a je to k hovnu a tak bych chtěl USB. Na netu jsem to našel, ale nevím, zda to půjde vyměnit, a to ať už Harwarově, či Softwarově, aby to nehlásilo nějakou chybu a fungovalo to. Poraďte prosím někdo. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...