Přejít na obsah

Elektrické nastavení sedaček propojené s klíčkem.


Lapiduch_CZ

Doporučené příspěvky

Zdar, lidi mám elektrické sedačky + bezklíčkový systém. Paměť 1 je manželka + propojen s klíčkem. Paměť 2 je moje a paměť 3 je taky moje + můj klíček. Při střídaní řidičů, že jeden den jede žena a pak druhý den jdu do auta, odemču a otevřu dveře a sedačka se začne štelovat. Ale zastaví se v nějaké divné pozici. Když zmáčknu paměť 3 nic nedělá, paměť 1 a 2 funguje. Paměť 3 začne fungovat asi až za 3 minuty a pak to už funguje. Ale problém je i opačný. Manželka po mě příjde do auta a nefunguje to ze začátku. Nevíte čím to je. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zrcátka se ukládají také do pozic. Máme také s manželkou každý jinou pozici. Pokud ti to nefunguje, zkus nastavit zrcátka, sedačku a znovu uložit. Pak ať si to nastaví manželka a uloží pod jiné číslo. Po vyvolání by ti to mělo fungovat i bez spárování paměti s klíčkem. Ale s klíčkem je to o hodně pohodlnější, otevřeš klíčkem, vezmeš za kliku u řidiče a nastaví se sedačka a zrcátka.

 

Citace návodu:

 

 

 

post-9491-0-67176900-1390051777_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

nemužeš ukladat polohou 1 2 3 ale myslim že nastavíš co jak chceš a přidržíš do pípnutí pamět (SET)+ČÍSLO a pak už můžeš využívat 1 2 3  :kol-31: nemam u sebe návod , takže jen co pamatuju  :kol-28:
obrázek 
http://forum.skodahome.cz/topic/124537-elektrick%C3%A9-nastaven%C3%AD-seda%C4%8Dek-propojen%C3%A9-s-kl%C3%AD%C4%8Dkem/#entry1858197

Editováno: , autor: HANZTD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Ahoj, koupil jsem Octavii s el. sedačkou a ani za boha mi nejde uložit nová pozice.

Podle manuálu: nastavím sedadlo, zrcátka, pak zmáčknu (a držím) tlačítko SET a do 10ti sekund musím zmáčknout číslo 1/2/3 pro uložení...jenže když toto udělám, tak se nic neuloží, ale sedačka se rozjede na tu pozici, která byla původně uložená pod tím číslem.

Přijde mi, jako by to tlačítko SET nefungovalo, nebo něco dělám špatně...máte někdo stejný problém? Můžete mi prosím poradit? Díky moc :-)

 

Octavia 2, r.v. 2007.

Editováno: , autor: CEZAR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože Superb má stejný systém nastavování elektické sedačky jako Octavia a na fóru Octavie jsem nic nenašel....klidně jsem mohl napsat, že mám Superba, pokud to tak vadí.

Zkoušel jsem různé varianty:

1. zmáčknout a držet SET, přitom zmáčknout číslo

2. zmáčknout a držet SET, přitom zmáčknout a držet číslo

3. zmáčknout a pustit SET, poté zmáčknout číslo (tak jak píšeš)

 

....ale nic nefungovalo.

 

5icz psal, že mu 4 pokusy z 5 nefungují, tak uvažuji jestli nebude stejný problém u mě. Jinak už nevím a už bych fakt asi musel do škodovky, ať mi nastaví sedačku :D

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne na mojom S2 tento postup funguje vzdy

1) Nastavim si polohu sedacky a spatakov ako potrebujem

2) Stlacim a drzim SET na 1/2 sekundy

3) Stlacim a drzim Cislo pamate, kde si chcem tuto polohu ulozit. Ozve sa take BEEP.

 

Hotovo.

 

Vzdy to robim ked je kucik v zapalovani a elektornika zapnuta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 hours ago, CEZAR said:

Protože Superb má stejný systém nastavování elektické sedačky jako Octavia a na fóru Octavie jsem nic nenašel....klidně jsem mohl napsat, že mám Superba, pokud to tak vadí.

Zkoušel jsem různé varianty:

1. zmáčknout a držet SET, přitom zmáčknout číslo

2. zmáčknout a držet SET, přitom zmáčknout a držet číslo

3. zmáčknout a pustit SET, poté zmáčknout číslo (tak jak píšeš)

 

....ale nic nefungovalo.

 

5icz psal, že mu 4 pokusy z 5 nefungují, tak uvažuji jestli nebude stejný problém u mě. Jinak už nevím a už bych fakt asi musel do škodovky, ať mi nastaví sedačku :D

 

 

 

Pýtal som sa preto, že tu nikto nie je jasnovidec a ak nedáš viac detailov, tak nemôžeš očakávať relevantné odpovede. Naviac že O2 má rovnaký systém nastavovania ako S2 nie je tak úplne presné. Aj jednotlivé modelové roky S2 sa líšia a treba si vyhľadať konkrétny návod a skontrolovať postup nastavovania v ňom (riešili sme to v tomto vlákne).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...