Přejít na obsah

17.sraz SKODAHOME.cz


Olin

Doporučené příspěvky

To už jsme uplně mimo tohle téma, aby se tady řešilo kdo proč je v klubu.. Osobně si myslím že jsme tady povětšinou od toho, že občas něco hledáme, občas pomůžeme a občas si chceme s někým pokecat. Od toho i forum je. Nejsem tu jen proto abych honil kde jakou 1% slevu u všeho možnýho.

Jak jsem psal několikrát, šlo mi o tu pointu slevy, fajn vysvětleno, jsme moudřejší :) Tak zakopeme tu imaginární válečnou sekyru a přestanem tady po sobě zbytečně štěkat  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

další kdo se háji o cechackovskou debatu ! ???

 

Já se ničím nehájím jen jsem konstatoval jak to je. A vyjádřil jsem se k tomu. Unás všichni chtěj všechno zadarmo a když už něco málo zaplatit tak se všichni cukaj.

 

Jak může někdo tvrdit, že na srazu Libor vydělá.

 

Můj prostý odhadový výpočet.

 

100 aut po 220Kč = 22 000Kč.

Kempu se dá za pronájem na tři dny minimálně 10 000Kč.

77 pohárků po 52Kč = 4000Kč

5 pohárků větších po 100 = 500Kč

 

Zbyde ti 7500Kč na zajištění všeho ostatního. Když přijedeš na sraz, vždy se kolem motá minimálně 5 lidí celej víkend. A jestli mu nějaká stovka zbude o čemž silně pochybuju tak co?

 

Videostop za 4 000 není teda nic levného a je fakt, že jestli přijede 100 aut tak se to nezaplatí. No budeme se hold muset večer zabavit sami ... ale to asi nebude problém :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... lze platit i zlatem :)

 

Jinak holky budou na bráně vědět 1x auto + 1x osoba - 10 Euro

joo, dikes :-) prinajhoršom by som zamenil aj na Kč, možno aj tak moja bude chcieť ísť do mesta (ale asi som to tu už spomínal)...zlatom nie, to by sa asi blbo vážilo :D

 

už sa teším jak malý :D nové rádio pripravené, hudba na USB, navigácia v mobile vyzerá funkčná, to isté aj nabíjanie mobilu :)  ešte pobaliť veci, zajtra do roboty a večer sa vyráža...

 

bude niekto na mieste už v piatok okolo 3? prípadne nejaký kontakt komu viem zavolať...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemá náhodou někdo nějaký tip na pumou s možností umytí auta (vapka) nebo alespoň myčku v okolí kempu? Na internetu toho moc u pump po cestě popsaného není a nerad bych tam v sobotu ráno jezdil a hledal, kde umýt auto, bych tam tak maximálně někde zabloudil.  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam umyto a nalesteno skoro 14 dni,..... staci me to setrit mikrovlaknem a jenom umejt kola a mam cisto :D ........ pokud nebude samozrejme prset,... pokud bude po ceste prset nebudu to smidla hadrem :D

 

doufejme ze chcavak snad nebude :(

Editováno: , autor: Lukason
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...