Přejít na obsah

"Automaticke" otevirani kufru/patych dveri


M_ike

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Tak jsem neodolal a také jsem si objednal pružiny na "automatické otevírání dveří kufru".Nainstaloval jsem je, zjistil jsem že mi nevyhovují, od instaloval a teď bych se rád zeptal jestli o ně někdo nemá zájem?Jsou jeden den použité.

Stav viz. foto - ve vnitř pružiny je vidět že je oškrábnutá barva jak pružiny klouzaly po pístnici vzpěry kufru.

Kdyby někdo měl zajem, cena domluvou.

post-85484-0-76784300-1399821029_thumb.j

post-85484-0-33507300-1399821050_thumb.j

post-85484-0-20435100-1399821065_thumb.j

post-85484-0-41370200-1399821076_thumb.j

post-85484-0-02535100-1399821096_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samodřejmě jsem věděl.Ovšem v kufru převážím Huskyho.Zavírání kufru - je potřeba vyvinout větší sílu na zavření víka( přetlačit pružiny ) a kdyz mi sedí pes v kufru tak se mi moc bouchat s víkem nechce.

Tudíž pro mě k ničemu, kdyby měl tedy někdo zajem.Leží mi tu doma ;-)

Editováno: , autor: Rapid2013
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

No ,funkcí se mi to líbí moc, o tom žádná ale asi se do toho nepustím jelikož bych měl jednak strach o plynovky (i když to je mezi nima a pružinou vypodložené) a za druhé o panty pátých dveří. Vznikne tam vlastně páka přes kterou se dveře v pantech vyvrací. Ale v každém případě si mi to i tak líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslím si, že by pružiny nějak extrémně namáhaly uchycení vzpěr a panty pátých dveří, stejnou sílu musíš překonat i při stlačování vzpěr při zavírání pátých dveří. Co se týče vzpěr, tak ty se víc nenamáhají a ani nemůžou, pružiny slouží pouze k vytvoření odskoku pro překonání prvních několika centimetrů otvírací dráhy, než sílu k otevření dveří převezmou vzpěry, ty pak pracují stejně jako by tam pružiny nebyly. Viz video výše v provedení u Golfu. Tam to je s vytvořením síly pro odskok vymakané ( tovární výroba ) a síly jsou stejné. Samozřejmě, že vzpěry musí být plně funkční, aby dveře samy otevřely, ale na to nemá instalace pružin vliv. Přečti si o tom víc v diskuzích v sekci Octavia a dále na internetu, také je spousta videí na youtube.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

http://www.penta-edm.cz/kontaktni-informace-penta/

 

Jinak na tomto vlákně Publikováno 11. květen 2014 - 17:12, jen chtít hledat  :skoda:

 

  to jsem si přečetl jenže ty má pro liftback, reagoval jsem spíš na to video kde jsou modré (někde jsem viděl i zelené) a zdá se že i kratší než 64mm

Editováno: , autor: Kucis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...