Přejít na obsah

"Automaticke" otevirani kufru/patych dveri


M_ike

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

když je teplo okolo těch 20° tak se víko otevře celé. Ale když je menší teplota, tak se víko jen pootevře. ale je tam je tam ještě mezera, tak tam chci dát ještě podložku a snad to bude fungovat i v zimě.Mám to namontované zhruba rok a mám tam červené pružiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Tak jsem pročetl celý topic a líbí se mi to, jen přemýšlím, zda se nedá sehnat ta pružina o něco delší, aby se nemusely dávat škaredé podložky a také to bude silnější. Asi to někoho již napadlo spíše by mě zajímalo jestli to někdo snažil sehnat :-D a pokud ano tak kde :-D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky mi to přijde jako blbost a nesmyslné namáhání jak pantů tak zámku ze kterého je na kezdém videu slyšet jak to pružiny z něj jakoby vytrhnou... navic u spacebacku s panoramou a prosklenym zadním víkem bych měl docela strach práve o ta okna... jsou to jen přužiny :-))) kdyby to šlo vyřešit jako to mají bmw apod tak ano ale tohle nahazování dveří do tlumičů mi přijde už moc :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrdzujem, podľa skúsenosti kolegu, ktorý to má na Oktávke. Pri parkovaní vonku, veľmi nespoľahlivé. Teplota významne vplýva na funkčnosť, nakoľko sa menia nie len vlastnosti samotného tlmiča, ale aj pružiny. Ak používať tak len symetricky, na oboch tlmičoch. V lete mu to fungovalo, v zime viac nie, ako áno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

tak po pul roce mě odešli obě vzpěry dveří - a to jsem měl nainstalovaný modrý pružiny a fungovalo mě to za tu dobu jen měsíc a to muselo být auto z kopce a muselo být teplo.

druhá varianta že byli oba tlumiče už od začátku načatý ale to se mě nechce věřit.

 

teď mě padaj 5dveře od půlky dolů samovolně takže to pěkně bouchne a na netu jsem zatím nenašel kde na rapida nový vzpěry koupit!

Editováno: , autor: Kucis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...