Přejít na obsah

1. Jesenický sraz Fabii a Roomstrů


Doporučené příspěvky

Z FB:

Napadla mě první soutěž, která by mohla na akci být. No soutěž, spíš taková anketa s výsledkem, která zahřeje pár zúčastněných. Anketa o 3 nejhezčí auta srazu :)

Pak mě napadla hned soutěž, naložíme plný kufr nějakého Roomstera batohama, pak to všechno vyndáme a na čas si můžeme dát, kdo to nejrychleji naskládá do svého auta :D

Co vy na to? :)

 

Ještě dodám že by se dalo udělat ocenění pro nejvzdálenějšího učastníka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela rád bych přijel taky, ale jednak to máte naplánovaný týden po oficiálním pátým celostátním srazu RoomsterClubu, kterej se chystáme udělat 6. až 8. září v Kostelci nad Orlicí - což v práci asi nedám (požadavek na volno dva víkendy po sobě je pro šéfstvo něco jako červenej hadr pro hovado), druhak je to 270km jedním směrem, což je taky pořádnej kus cesty jak už tady padlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je asi náhoda, ono původně to bylo o týden dřív, ale tenhle termín seděl víc lidem :)

 

Ty víkendy chápu mám uplně to samý, i když vím že to problém není, pro vedoucího to problém je :D

A pro ty co jsou z východu to je trochu z ruky no, ale možná přijede Jozzi :D a ten to má taky velmi daleko :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já spíš myslel výsledek rovnice (2 x akce ve dvou po sobě následujících víkendech) + (2 x vzdálenost tam a zpátky) = PROBLÉM .

 

Jožka pojede jen na jednu akci, tak mu to tolik nenabourá časovej program ani rozpočet - já bych měl těsně po sobě dvě a to už minimálně pro mýho zaměstnavatele PROBLÉM je. Dálka cesty by se už případně skousla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doplním info o ubytování:

mc2uba volal do kempu:

 

Takže volal jsem do kempu, pán byl moc příjemný. Dvoulůžková chatka je tam jenom jedna, takže mi automaticky nabídl chatku BN pro 4 lidi s lednice, mini trouba, nádobí, rychlovarná konvice, bez vody - cena 420 kč na noc (105 kč na osobu při obsazení 4 osobama). Rezervace buď na telefonním čísle +420 313 599 033 nebo přes rezervační formulář na

http://www.atcjesenice.cz/ubytovani/rezervacni-formular/

Kdo nechce chatku, tak může pod stan za 50 kč (malý stan) nebo 80 kč (velký stan).

Autem se parkuje přímo u chatky/stanu a vozidlo v kempu stojí na noc 55 kč.

Kdo by chtěl s sebou vzít pejska, tak ve stanu stojí 35 kč na noc, v chatce 50 kč na noc.

V kempu je sociální zařízení vč. sprchy, kde jedno sprchování stojí 10 kč. Podle fotek je to všechno nové, příjemné, takže se není čeho bát.

To znamená, že ubytování vás vyjde na celkem malé penízky, odhadem na osobu do 200 kč vč. sprchování.

Viděl bych to tak, že já zarezervuju první chatku, řekneme jim nějaké heslo pro další rezervace a to heslo jim budete říkat, aby vám zarezervovali chatku poblíž nás, abysme byli všichni pohromadě. Co vy na to? :) Kdo bude chtít stan, tak je to asi jedno, páč si ho šoupnete kam chcete.

Jinak grilovat se tam smí na vlastním grilu, takže pohodička :)

Pokud máte další dotazy, tak se ptejte :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...