Přejít na obsah

1. Jesenický sraz Fabii a Roomstrů


Doporučené příspěvky

nerikal sem dyl,... mohlo to bejt driv jak bylo predesle datum ;) popripade se to mohlo kvuli lidem posunout o tyden dva ;)

 

........ o pocasi bych se snad ani nebal :D to co je tedka bude aspon polovicky za mesic :D mozna jestli to dokonce i nevydrzi a zima bude zase v breznu jak je to vsechno posunuty :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nic neměň,jelikož by pak nemohli zase ostatní lidi..:-) je daný termín a je to...-) já taky nejedu na RS sraz a je mi přednější tohle...-) uvidím tam plno lidí,přátel?!:-D

 

standis: myslím,že by jsi měl dorazit..:-) ať je kolik hodin.:-)

 

když bude někdo chtít,tak dorazí..:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

... napadlo nás, že by nemuselo být špatné udělat sraz jen Fabii a Roomtrů.
...
Takový pohodový první zářijový víkend.
...
 
TERMÍN - 14.9.2013 - 15.9.2013
 
...

Fuckt huuustej "první zářijovej víkend" - když to bude v půlce měsíce - a to že ta poloha ukazuje o hezkeejch pár desítek km dál na západ (neboli že se jedná o "poněkud" jinačí Jesenici) jsem zkonstatoval taky v tom, že to je moc daleko na to, aby se mi povedlo přesvědčit šéfa v práci, že je potřebný vyrazit na podobnou akci 2 víkendy po sobě - protože skutečně PRVNÍ ZÁŘIJOVEJ VÍKEND (neboli od 6. do 8. září) se bude v Kostelci nad Orlicí konat sraz RoomsterClubu - viz  http://forum.skodahome.cz/topic/123958-5-oficiální-sraz-roomsterclubu-kostelec-nad-orlicí/ ...  Přijeďte roomsteráci kdo můžete, na šéfy nedejte - každej nemá za vedoucího takovýho ******, aby zhatil všecko co může....

Editováno: , autor: Ekkar_z_Bastlírny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lepší není, nic tam není. Jen je prostě známější, než Jesenice u Rakovníka. To je jen o tom, nejdřív se podívat kam vlastně pojedu a pak řešit to, jestli je to daleko nebo ne :D možná bys měl do úvodního příspěvku napsat velkým, že je to Jesenice u Rakovníka, ne u Prahy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...