Přejít na obsah

1. Jesenický sraz Fabii a Roomstrů


Doporučené příspěvky

Někomu to připadá jako vejmluvy, někdo holt neumí bejt sobec a chcačky nechcačky se ohlíží i na druhý, třeba na rodinu... Každýho kdo žvaní něco o vejmluvách chci vidět až bude mít svoji vlastní rodinu, práci a k tomu se bude chtít účastnit srazů a podobnejch akcí, jak mu to bude tolerovat stíhačka, vedoucí v rachotě a další podobný osoby, kterým ten dotyčnej jedinec jen těžko řekne "vyližte mi prdel"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se musím chtě nechtě přidat k odpadlíkum,máme po létě tři chromajzly v práci a na pá/so jsem dostal dení službu,jelikož tyden před srazem mám sraz na motorce,tak jsem dostal volnou neděli 8mého co jsem měl v požadavcích,ale na další víkend už nee.Takže pokud bude 8mého špatné počasí tak to na rychlo vyměním abych měl volno na sraz,ale neslibuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hola hola hlášení 

Bylo by fajné, aby se domluvilo kdo má k dispozici grill, a má možnost ho vzít aby ho vzal, popřípadě zakojupil uhlí a na to se pak všichni složíme. Když budou třeba ty grilly dva, na škodu to nebude si myslím. Takže se hlaste  A taky každej ať si doveze to co bude jíst, pít, šnupat a tak  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sakra, člověk dělá dlažbu okolo domu, pár dní tu není :),  a tu se plánuje takový sraz. Bohužel mým nejlepším přítelem je lopata a hromady štěrku různých frakcí a to ještě chvíli bude, budu muset tuhle akcičku oželet, i když mě to bude strašně mrzet :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sakra, člověk dělá dlažbu okolo domu, pár dní tu není :),  a tu se plánuje takový sraz. Bohužel mým nejlepším přítelem je lopata a hromady štěrku různých frakcí a to ještě chvíli bude, budu muset tuhle akcičku oželet, i když mě to bude strašně mrzet :(

Si děláš kozy nee??! dlažba počká :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sakra, člověk dělá dlažbu okolo domu, pár dní tu není :),  a tu se plánuje takový sraz. Bohužel mým nejlepším přítelem je lopata a hromady štěrku různých frakcí a to ještě chvíli bude, budu muset tuhle akcičku oželet, i když mě to bude strašně mrzet :(

to je skoda na tu tvoji vybavu v aute bych se rad podival :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...