Přejít na obsah

1. Jesenický sraz Fabii a Roomstrů


Doporučené příspěvky

Zadrec lidi,fotky i video jsou super.Tak jak sem měl hubu do rohlíku sem ještě neměl po žádném srazu.

Perfekt pokec se všemi co tam byli :kol-45:

P.S.až najdu foťák tak sem snad taky něco hodím a dík klukům za fotky ve vlákně.

Děkujeme ze jsi přijel, máš úžasnýho kluka! Ten bude celý tatínek :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlasta:příští rok to napravíš jo,ať tam s Radkem nejsme jediný dva starý pařezové :kol-28:

 

Libor:dík že myslíš i na ty antisociální co nemaj xichtbůk aj.(živýho mě tam nedostanou)

 

Prcek měl tolik zážitků že po dvou km :kol-57: ,tedy usnuli oba :rolleyes:

 

Jinak taky dík klukům co s náma jeli s náma až do řevničova.

Bylo super je po každém předjetí vidět v zrcátku jak se mě drží tři krátké a pořád drží formaci :scooter: a jede jim to jak z praku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rád ze je tak dobrá ta zpětná odezva a ze se to opravdu líbilo :-) takové malé info, pomalu už dáváme dohromady další ročník, program atd. Po novém roce jak vyjdou termíny všech srazu, vybereme termín pro ten náš další ročník, tak aby se křižíl jen minimálně s dalšíma :-) je velmi pravděpodobne ze zvolíme stejnou lokalitu, jelikož tady to bylo opravdu pěkné a klidné :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...