Přejít na obsah

Nastavování nezávislého topení


Super_B

Doporučené příspěvky

Ahoj Superbáci,

poraďte mi prosím - díky klimatickým podmínkám jsem si musel nechat domontovat originál Webasto a upřímně si nejsem jist, jestli funguje správně. Díky letním teplotám jej navíc nemohu pořádně vyzkoušet, takže "vše špatně". První spuštění za jízdy mi ukázalo časově rekordní zahřátí motoru, nicméně při druhém pokusném startu na dálku pomocí telestartu topení po startu do garáže sice fungovalo, nicméně hlasitě hučelo. Na druhé ráno (auto opět v garáži - teplota cca20-ti stupňů) jsem se pokusil přes palubní počítač nastavit automatický start - Pátek v 8:30 ráno na 30 minut - nicméně v 8:45 žádné hučení, budíky mrtvé, topení prostě nenaskočilo. Pokud nebudu primárně zvažovat nesprávné zapojení Webasta servisem, napadlo mi jestli nemám pouze někde nastavené datum, aby auto vůbec poznalo co je za den... Mrknul jsem do Columba, nastavil datum a nic - žádný rozdíl...

Netušíte prosím někdo kde je zakopaný pes? Pomocí tlačítka na Climatroniku topení zapnout lze.

Díky předem za nápady,

Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V menu na palubáku v sekci nezávyslé topení v nastavení kde nastavuje delku topené/vetrání tak jde nastavit i den v týdnu  takže se mrkni tam co tam máš nastaveno zaden po pravdě já mám topeni namontované z výroby a funguje duper ale ted v létej sem to nezkoušel na jaře jsem to přepnul na palubáku do režimu vetrání a od té doby jsem ho nezapnul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V menu na palubáku v sekci nezávyslé topení v nastavení kde nastavuje delku topené/vetrání tak jde nastavit i den v týdnu  takže se mrkni tam co tam máš nastaveno zaden po pravdě já mám topeni namontované z výroby a funguje duper ale ted v létej sem to nezkoušel na jaře jsem to přepnul na palubáku do režimu vetrání a od té doby jsem ho nezapnul

 

Díky za odpověď. Měl jsem tam nastavený "ten" den (Pá), ale otázkou je, kde se nastavuje "defaultní" datum - aby auto vědělo, co je ten den za den... Ještě mi napadlo, jestli tam není nějaká teplotní pojistka, která to topení prostě nepustí...

Díky za názory,

Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Když chci spárovat nový ovladač, tak prý mám odpojit řídící jednotku Webasta od sítě, následně zapojit a pak stisknout na ovladači tlačítko OFF.

Vyřeším to odpojení vytažením pojistky v pojistkové skřínce, nebo to mám řešit jinak?

 

EDIT: Tak pojistka v interiéru není. Na krytu je to pozice 9, ale je to prázdná pozice.

 

EDIT2: Tak jsem se špatně díval, přehlédl jsem prázdnou pozici krajní pojistky a proto jsem myslel, že tam pojistka není.
Každopádně se musela stejně vytáhnout pojistka 16 a poté se ovladač spároval.

Editováno: , autor: m.a.x.i.m.u.s
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...