Přejít na obsah

Brzdove dosticky Skoda superb 2 125kW 4x4 kotuc 312mm


kerky18

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Tak zahada na svete :kol-44:

Skoda povedala ze mam OEM cislo 3C0698151 podla tohto oem som si vybral na autokelly.sk ferodo ds dosky s kodom FDS1641. alias:

http://www.autokelly.sk/#PATH=3345620;5835877;5835909;5836131;5899708;5899712;5899713|CT=5|PCT=4|PDID=1885034|LNG=1

 

aj vsade po internete som nasiel ze tieto pasuju na superba a predavaju ich kopu po svk a cechach.

Avsak podla toho OEM su aj obycajne ferodo FDB1641 a ine dosky ktore maju rozmery :

brzdový systém: Ate
délka 1 [mm]: 155
délka 2 [mm]: 156
výška 1 [mm]: 71,4
výška 2 [mm]: 66
tloušťka [mm]: 20,3

 

co je super lebo kazda standardna doska ma tieto rozmery na mojho superba. Avsak ta ferodo DS1641 ma ine rozmery podla ferodoracing.com katalogu ma:

156,5x61x19,4 mm

 

. To ako je toto mozne ze to ma pasovat vsetko?? :kol-44:

a teraz co? :D ktore kupit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neviem , na ferodo by som sa vykašlal stojí to za prd , kedysi sa dávali PAGIDy /často origo / a nebol problém ale akutalne mám jedny krivé kotúče rozriešené ...

 

 

Som za originál a zjednať nejakých 20% zľavu nebude u predajcu taký problém . Inak predok máš asi 1K0615301AA a Platničky 3C0698151C ale vinko je ideál ... Zadok bude 1K0615601AD a 1K0698451G ale treba to overiť presne 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, prosím tě neřeš nic na kelly a zavolej na cc-autodily.cz pan Jeleček, řekneš mu VIN, jaké chceš desky, popřípadě ti něco doporučí za super ceny a dají ti ještě dárek...

Nejlepší volba za velmi dobré ceny včetné originálu, takže za mě není co řešit...

Ohledně kelly nechápu proč jim dáváte tolik peněz za věci, které se dají koupit o mnoho levněji u osvědčených prodejců... skoda-dily.cz; cc-autodily.cz

Auto mám rád a nekoupím na něj žádný šmejd, ale nejsem tak bohatý abych dotoval kelly, bohužel... :-)

 

Měj se... Martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci nie som drbnuty dat pultovu cenu 140eir za tieto ferodo ds dosky. Su polosportove tak budu kvalitne a vsade kde som cital o nich kazdy len chvalil a odporucili mi ich dvaja kamarati co jazdia kopce alebo normaln okruh a to u mna bere velku vahu (samozrejme recenzie na nete som cital).

K autokelly pre mna to je skor nieco kde si viem najst podla svojeho auta co mi treba a budem to hladat inde!

Tie dosky viem kupit z ceska za 3000czk +posta 150kc co sa ku 140 bez DPH na svk neda rovnat!!! plus z tych 3150kc si odvediem dan do uctovnictva.

 

Suri. : tie linky co si poslal ziadna slava. Original v skode mi prvu cenu zabili za dosky 90eur. kotuc ca 60 tiez tak radsej by som kupoval od autorizaku ako od niekoho cudzieho za jemnucko drahsie.

Vtip je v tom ze mam uz objednane a zaplatene kotuce z ebay. Kupil som zimmerman sport za 113eur sada!!!! co sa k seriovym za cca 120-130 neda porovnat. A dalsia vec ked mam dat za seriove dosky 90eur tak to fakt dolozim tych 10 a kupim tie ferodo ds dosky. Tie maju meno! teraz netvrdim ze seria je zla alebo nema meno ale za tie iste peniaze mam namiesto serie sportove brzdy tak preco nie. Bude to trochu lepsie brzdit a k tomu aj pekne vyzerat:)

Editováno: , autor: kerky18
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...