Přejít na obsah

Zadní tlumiče, dorazy, prachovky - výměna


Tomino1

Doporučené příspěvky

  • o 7 měsíců později...

Zdravím, chci se zeptat. Mám docela problém se zadní nápravou. Minulý rok, konkrétně v červnu jsem měnil zadní tlumiče, uložení, prachovky. Tlumiče od Sachs, uložení Febi.

Jde o to, že po novém roce začlo horní uložení vpravo vzadu klepat.. přisuzoval jsem to mrazům, že to prostě odešlo atp. V březnu jsem ho tedy vyměnil opět za Febi.. No vydrželo to měsíc a už klepe zase.. Přijde mi to podezřelé... nemůže to být tlumičem ?    

Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To musí být hodně nekvalitní uložení nebo vozíš přes kamenitou cestu pytle s cementem[emoji2]

Ja uložení nemenil, je puvodni z roku 99 a stale ok, bez klepotu. Taky ten němčour moc nejezdil a když už, tak dalnice..

Takže nové kvalitní uložení nebo můžeš zkusit domácí opravu stylem, že ty mezery vyplníš silikonem. Upravil jsem si tak kost pod motorem.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Věděl by mi někdo poradit ohledně podpěrného kroužku zadního tlumiče - 1K0513167, jestli se dělá ve dvou variantách?

Uložení tlumiče, doraz i kryt jsem zvolil jako nové provedení, tedy kulaté, ale opěrný kroužek jsem nikde ve dvou variantách nenašel, no a došel mi oválný. Takže všechno mám kulaté, ale opěrný kroužek je ovál. Koupí se někde i kulatý opěrný kroužek? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
Návštěvník

Nikto mi neporadi?

Kolko asi bude stat vymena dorazov a prachoviek na zadnej naprave v origo servise?

Viem, ze tam maju sialene ceny normohodin, neodhadne si nikto tipnut?

Alebo poradit, ci ist niekam inde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...