Přejít na obsah

Zadní tlumiče, dorazy, prachovky - výměna


Tomino1

Doporučené příspěvky

Cus riesil som to...a tie zo skoda dielov ti tam drzat nebudú ty máš oval tak ako ja (Myslím aj horné uloženie)...ja som menil komplet podvozok pred tyzdnom(tlmice dorazy,pruziny) a nové dorazy som menil ani nie pred pol rokom 1ks cca 350 kc.Prachovky mozu ostat aj staré ak nie sú poškodené...Nevidím tam nikde operný kroužek ten ti bude treba tiež cca do 100kc.

tu su tie dorazy http://www.zbozi.cz/...vnejsi&strana=2

tu su kruzky http://www.zbozi.cz/...dit=nejlevnejsi

za kávu vám predám 6mesiacov stare dorazy+krúžky napíste spravu poslem foto pošta zdarma... :kol-31:

Editováno: , autor: gargamel01lc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Minuly tyden jsem jezdil po hodne spatnych cestach,kouknu na to a dorazy maji osolichane ty vystupky tak asi proto to ted vyjizdi.Nechce se mi kupovat zase nove. a jsou to kulate ...znacka  Meyle .......... ze by smejd?  Ty stare ovalne drzi tak pevne ze stim nejde ani hnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Tak jsem dnes sundal kolo a zjistil, že je opravdu pouze spadlá prachovka. Nicméně to je jiný systém než si mi poradil. Na okraji prachovky je taková malá drážka (na obrázku označena modrou šipkou) a na ni se doraz jen tak nasadí. Focen na druhé straně ptže jsem si pak svítil telefonem a ten se mi vybil.  :kol-28:  Chtěl jsem se ale ještě zeptat, jestli kdyby mi do budoucna prachovka padala opakovaně zda můžu spoj v místě označeným červeným obdelníkem slepit tmelem? Díky

 

post-35310-0-45185700-1385502988_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...