Přejít na obsah

Zadní tlumiče, dorazy, prachovky - výměna


Tomino1

Doporučené příspěvky

Tlmice mi zatial asi netreba, auto nema ani 3,5 roka (112t km), tak snad je este cas. Ale doraz je uz chyteny :(

Na jar budem nahadzovat RS pruziny, tak ked to bude na zdvihaku, som rozmyslal, ci to uz rovno nevymenit.

U Jeldu som vidiel aj nejaku sadu dorazy + prachovky, tak mu skusim napisat...aj tak mam u neho tusim nejaku zlavu :kol-28:

Chalani v autorizakoch, menite tie sroby? Lebo prave z toho smeru mam taku info...

 

P.S: je mozne, ze ti v praci blokuju abload.de, ale screeny z etky radsej davam tam, lebo ked to nahram na forum, tak sa obrazok zmensi a neni vidno potom cisla.

Editováno: , autor: Kyselinka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šrouby sem neobjednával ale budu je měnit, mám své, objednal sem jen ty samojistný matky. Tu pozici 10 ty nemáš protože máš novější provedení a tam ten kroužek není. Taky sem uvažoval že objednám tu novější trubku ale nechtělo se mi zjišťovat zda bude pasovat na starší doraz nebo jestli ten novější doraz půjde na moje MR, tak sem si objednal to co tam patří z výroby a je klid, je to jen o kroužek navíc :)

Editováno: , autor: šulda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chalani v autorizakoch, menite tie sroby? Lebo prave z toho smeru mam taku info...

Michal na aute by sa mali meniť pomaly všetky šróby čo povolíš ...ale popravde ja som ho ešte nemenil..ak zoženieš za dobrú cenu,nie je čo riešiť ;)

Editováno: , autor: libero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hotovo, foto novýho sem dal jen kvůli manželce, prej jak to, že je to bílý? Povídám jí, si počkej, ono se to změní :D Práce pohoda, jen bylo na dvě věci že sem neměl možnost vystříkat vodou ten bordel na vložce blatníku, měl sem toho plnej sosák :wacko: A ty šrouby byly moc dobrý na to abych je měnil ;)

post-46170-0-99476600-1423331666_thumb.j post-46170-0-81937400-1423331676_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

zdravím kolegovia,

poradil by mi niekto aké sú originál čísla na zadné dorazy a prachovky? chcel by som nechať vymeniť, ale nejak neviem najsť ake presne tam potrebujem. a nechcem kupiť niečo zlé. alebo by niekto hodil odkaz čo mam kupiť?

mam octaviu 2 combi. r.v 2007 - 2,0 TDi 16V, 100kw. kod AZV.

 

ďakujem za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Panove, ejste prosim, jen jsem nahodou koukal do Elsy na vymenu a dle ni se musi oddelat vlozka blatniku a pruzina ... jak tu nekdo psal jde to i pres pruzinu s nastavcem, ale co ta vlozka? Musi ven? S emi nechce :) Nejde jen trosku posunout pri oddelavani hornich dvou sroubu? Diky za info. Dan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...