Přejít na obsah

Klimatizace - nefunkční, problémy


Bemo

Doporučené příspěvky

První to chce diagnostiku, aby to bylo ono. Výměna pak, pokud máš malou ruku je docela ok, pokud máš tlapu jak já, tak upřímnou soustrast. Měnil jsem ho před týdnem, ještě teď si foukám rány. Jinak je to tohle 6Q0907543D Original Škoda auto 503 Kč. Jinak se dá sehnat kolem 300 Kč. Pokud to bude ono, pošli e-mail, pošlu ti fotky.

Editováno: , autor: VAG BoBo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se vracím k původnímu příspěvku (klima po půl hodině sama vypadla). Zjistil jsem,že po novém nastartování opět běží. Autoelektrikář to měl v práci několik dní a konečný verdikt byl, že to dělá ŘJ motoru. Přehrál software a zdá se, že uspěl, zatím jsem to příliš nemohl otestovat, neb jsem nejel delší dobu v kuse. Ale při zkoušce stojícího auta se zdálo, že to šlape. Tak ještě uvidím,ale snad dobré. Stálo mě to pěkné peníze, ale v hycu jezdit je strašné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

První to chce diagnostiku, aby to bylo ono. Výměna pak, pokud máš malou ruku je docela ok, pokud máš tlapu jak já, tak upřímnou soustrast. Měnil jsem ho před týdnem, ještě teď si foukám rány. Jinak je to tohle 6Q0907543D Original Škoda auto 503 Kč. Jinak se dá sehnat kolem 300 Kč. Pokud to bude ono, pošli e-mail, pošlu ti fotky.

PLS mohl by jsi mi zaslat fotky z výměny tohoto čidla? Nevím kde se nachází. Vag mi vypisuje tuto chybu a klima nefachá, zkusil bych nejdříve toto. Ze začátku to dělalo, že klima chvíli běžela a chvíli ne, teď je to mrtvé úplně. meil je : fatalboy@email.cz . Děkuji

Jinak se jedná o Fabii, 1.9TDi 74 Kw, 2002

Editováno: , autor: fatalboy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Dobrý den,

Mám problém na své Fabii s klimou. Auto bylo v servisu kvůli tomu, že nejde (neobjevovalo se napětí na kompresoru). V servise zjistili, po vyčtení závad, čidlo tepoty výparníku, to prý rozchodili (nevím jak), ale nyní na kompresor napětí jde, ale po zapnutí se napětí ztratí. V kabeláži problém není. V servisu mi řekli, že to nejspíše bude dělat řídící jednotka klimi, což je pokud vím celý panel ovládání topení.

Tak mě zajímá, zda nemůže být problém pořád v tom čidlu výparníku, že to takto zlobí. Děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Caute .chcem sa opytat mam podobny problem.

Mam fabiu Combi 1,9 tdi r.v 3/2006

Ked zapnem klimu nic sa nedeje ani sa nedvihnu otacky ani nezopne ventilator na chladici.

Neviem mozno som lama ale je mozne ze klima ide len ventilator nezopne ak je vonku -3°C?

Uz v lete som mal problemy ze mi klima sem tam zapla sem tam nie a musel som niekedy aj 3x zapnut gombik klimy aby isla v diagnostike mam cislo chyby.Mal som dve jednu som vymazal a uz sa nevratila ale dam obidve:

Teraz uz nejde klima vobec aspon nezopne ventilatori a chlad neviem porovnat ked je vonku zima.

1.)00898 - Control Circuit A/C Compressor: Open or Short to Plus

2.) 01233 - chlazeni motoru blokovaci ventil pro vytapeni (N279)

31-00 - preruseni nebo zkrat na kostru

A ten ventil N279 neviem nikde najst ani na nete ani vservise mi nikde nevedeli povedat!!!!

Podarilo sa mi zistit ze to je ventil ktory zabezpeci odstavenie vody z kurenia aby sa rychlejsie zohrial motor.

Problem je ale v tom ze nikto mi nevie povedat kde sa nachadza a ani ako vyzera. dokonca ani v Skode to nevedia.

PS:Este skusim pozriet vsetky poistky aj na baterke plus prestriekam konektory ale nemyslim si ze to bude vtom zacinalo to postupne.Som vdacny za kazdu radu tuto chybu tam mam uz tri roky len az teraz mi to zdechlo tak to riesim.

Moze to byt aj zlym cidlom teploty vo vyparniku (G263) i ked mi tuto chybu nevypisuje cez VAG?

Editováno: , autor: FABIA420HB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zravím všechny tady.Mám fabii 1.9tdi r.v.2002 elegance.Kdyz zapnu klima je všechno v pořádku.normálně má fungovat kdyz je ventilátor v poloze 1-4.v poloze 0 je samozrejme vypnutá.jenze u mě je vypnutá i v poloze 1 a jede až od polohy 2.Nevíte někdo co s tím?Nechci si brát kulicha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...