Přejít na obsah

Klimatizace - nefunkční, problémy


Bemo

Doporučené příspěvky

Ahoj,

mám 1,4 16V 74kW, rok 2002 a poslední 2 měsíce si v něm klima dělá co chce. Občas jde, ale spíš samozřejmě ne (tlačítko AC v pořádku svítí)..

Už to bylo i v servisu, výměna klapky se servomotorem (cena 3500 Kč :ph34r: ), kontrola "všeho" (oblíbený termín škodováckých servisů) ale změna žádná..

Před servisem se to obvykle chovalo tak, že večer (když už nebylo takový vedro) to naskočilo, přes den v parnu ani ťuk.. Včera cestou ze servisu se to už ale chovalo naopak - v parnu to šlo a v noci nejdřív ani ťuk a asi po 20km se najednou sama od sebe rozeběhla.. Co mě zarazilo byl fakt nezvyklej smrad :wacko: (jakožto, že vzdoušek z klima není zrovna aroma), co se vyvalil společně s chladným vzduchem..

Nemá někdo podobné zážitky/zkušenosti? Věděl by někdo kde aspoň pátrat?

Díky!

Mě to taky dělalo čidlo teploty výparníku. Cca300kč a pul dne práce.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Mam takový malí problém. Dodělal jsem klimu do fabie 1,4 16V, ale jednotka motoru píše závadu:

18020 - rid. jedn. motoru Chybne kodovani

P1612 - 3500 - -

Zkoušel jsem podle VIS přes VAG-COM nakodovat jednotku z 00021 na 00061, ale to čislo se nechce vůbec změnit. Vždycky zamněním kód a vypnu na 60 sekund kliček, ale nezmění se.

Pomozte? Dik.

Editováno: , autor: Musil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

safra na to deš nějak složitě. Tuším, že jsem to u sebe dělal takto: pustím motor, smažu závadu, nakóduju, vypnu motor, nechám nějakou dobu uležet (tuším že je předepsáno 30 nebo 60 vteřin), zapnu motor a zkontroluji kódování.

pokud ti to nepůjde, tak zkus hledat v tématech kolem tempomatu. Pár lidem nešel nakódovat a princip je více méně stejný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
ehm, to mas v prdeli snad celou klimatizaci:-) Ja mel taky problem s klima- manualni... stacil vymenit ten Snimac vystupni teploty vyparniku (G263) ktery je pod palubovkou a vse je o.k. V servise na to maji 2 normo hodiny, ze pry musi sundat celou palubku ale vim ze to jde udelat za 15min. Kamarad mi to menil a vedel presne kam sahnout, takze to jde za 15min... stoji asi 800,-

:help: mne to chcú robiť v servise, môžem a dokážem to vymeniť aj sám ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Mám Fabku Combi SDI 2003 s klimatizací. Po kazdem nastartovani se mi klimatizace zapne a přitom zapla neni a čudlik nesviti. Pokud ji zapnu tak sviti vypnu-nesviti ale stále jede. Vypne se až když vypnu ventilátor. Klimatizace jinak fungije uplně normalně, včetně regulace. Všem většinou nejde a takovy problem sem tady nenašel. Dík Trcka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děláš si srandu že je jen na chlazení? Takže v tom případě nevím, čím a jak si zatopím v zimě v autě až budu mrznout...ještě že mám teda vyhřejvaný sedačky jinak nevím co bych dělal..to mě při koupi asi podfoukli.....bože to jsou názory!!!

Editováno: , autor: Marek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Ahoj

Mam nefunkcnou klimatizaci, protoze mam nefunkcni teplotni cidlo,nebo neco podobneho, ukazuje to u mechanika na pocitaci

Chci se zeptat, kde se tohle cidlo nachazi, na vrakovisti maji komplet klimatizaci, tak bych potreboval vedet jak to tam najdu, nebo jestli ma nekdo schema,tak poslete

diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

na vozidle sa vymienal komplet cely manualny panel ovladania tepleho a studeneho vzduchu s ovladanim rychlosti ventilatora - nakolko bol zaseknuty a nesiel vypnut , potom auto po urcitom case kurilo aj ked bolo nastaveny studeny vzduch

01271 169 Motor nastav. teplotni klapky-V68 blokace nebo bez napeti sporadicka chyba

VAG odkazoval na tuto chybu plus aj niektore chyby zobrazene dole podobne a aj niekde tu na fore som nasiel postup ze treba vymenit ten motorcek co som aj urobil (cela palubka musela ist dole :aggressive: )

po vymene motorceka VAG opat vypisuje tieto chyby , nepomohlo ani odpojenie baterie na dlsiu dobu ani pokus o prisposobenie noveho motorceka ku RJ mi nezbehlo zahlasilo chybu pozri nizsie

chyby sa opakuju aj po vymazani vo VAGu a aj po odpojeni bateie

01596 158 preruseni/zkrat na plus sporadicka chyba

01271 169 Motor nastav. teplotni klapky-V68 blokace nebo bez napeti sporadicka chyba

01596 169 blokace nebo bez napeti sporadicka chyba

01596 157 zkrat na kostru sporadicka chyba

01596 156 zkrat na kostru sporadicka chyba

pri testovani obcas vypise aj tieto (pri autotestu)

01596 029 zkrat na kostru

01596 041 blokace nebo bez napeti

01317 079 RJ vpristroj. desce-J285 (zacalo hlasit pri pokuse o prisposobenie predvoleny nastaveniam z vyroby)

a teraz dalsia zaujimavost s autom sa chvilu jazdilo a z nicoho nic to zacalo opat fungovat ako ma , nemam moznost teraz pripojit na VAG ale najblizsie tak urobim a skusim ci tie chyby idu zmazat alebo nadalej ostavaju

pokial niekto ma nejaku radu alebo riesenie sem s nim DAKUJEM !

prosim o radu DEKUJI

Editováno: , autor: mrobo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...