Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, rayx napsal:

Standardní naklepávací olovo v nereznoucím provedení ... Nic neobvyklého.

tak to sem neměl ani u pola z roku 97 :D na autě sem měl vždycky nalepovací závaží ze vnitř.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, kokta7 napsal:

tak to sem neměl ani u pola z roku 97 :D na autě sem měl vždycky nalepovací závaží ze vnitř.

Tak tahle možnost platí jen pro hliníky, co maj pro to rantl, tam si můžeš vybrat. Když rantl není, musíš jen lepit. Je to na každým, co zvolí, ale naklepávací na hliníku opravdu není exot.

https://www.google.ch/search?q=Alufelgen+Schlaggewicht

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to viděl, dokonce mi to v pneuservisu nabízeli. Údajně to vydrží, což se o lepených moc říct nedá, po sezoně mi vždycky nějaký chybí a musím dovyvažovat... Ale je fakt, že to esteticky moc dobře nevypadá. Ale to mnoho lidí vůbec neřeší.

 

Asi jako když si někdo na Rapida s bubnama hodí 18" disky a ještě ty bubny nalakuje na červenou [emoji23]

  • Líbí se mi 2
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi hosi. Doba porovnavani pindiku jsem si myslel je davno pryc. Obzvlast pokud se jedna o Skodofku, nejtuctovejsi , nejobycejnejsi a nejplastovejsi car pod sluncem. [emoji23]
No origo pindiky si ale radeji neporovnavat. Mit v 60ti jen jedno udelane dite. To je pindikem nicim jinym. Motos to je vyjimka. Ten umi ze stare vyrazit mladou. [emoji23]

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...