Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Vidíš, jak si nás, řeknu nyní "vyšší kasty" vážej. Proto chce právě Plačka tu oktávku jednou do důchodu pořídit. Proč myslíš, že si utahuje svůj dvoumetrový opasek, neholí (šetří za žiletky), bydlí v paneláku v zemětřesném pásmu a hlídá kopírku, jestli není porouchaná celý den?  Právě, aby si splnil sen a byl na tom tak dobře, jako jsme my... ;) 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Clerfayt napsal:

 

No, možná už mi po čase budeš trochu věřit, že ta vynikající slepice, zas až tak vynikající není,jak se to zde řada lidí snaží stále protlačovat, ač sami měli problémy. Tedy ať ti to dobře dopadne. Výměna spojky je základní úkon, tak snad tam nic nepojebou, i když autorizák je prostě auorizák. Co ti budu povídat.

Kokto, nebuď tak úzkoprsý, spojku neodděláš za 10tis km, tedy, ty možná ano, ale běžný člověk nikoliv. A i kdyby, důkazní břemeno jesli ho má méně jak půl roku je na Bolce, že ji oddělal on. 

Clinte ten tvůj srdcervoucí dopis mi přišel už před rokem i s tou šekovkou slavnou. Takhle jsem to vzal, roztrhnul na 4 kusy a hodil do koše -  nejlepší zážitek s Rapidem za ty 4 roky, hned mi bylo lépe. :D

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Petrrr napsal:

Ty vole ten zub. Hodinu me to delal. Nemohl ho dostat ven. Nakonec ho musel vyfrezovat a rozmlatit dlatem a tahat ho po kouskach. Tak ze drzku rozsekanou jak hovado.

Ovce pro sebevrazdu, Rapid pro zivot!
 

Tak nezapomeň, příště to vyřeší dentální hygienik. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To víš, že mě tam hned tahají, páč ta sestra je dentální hygienička, tak až mi prý vyndají ty stehy, že budu muset přijít, že prý sice ty zuby mám pěkné, ale nějaké ty pigmenty a kamínek, že se tam prý ukazuje. Už neví, jak by z těch lidí ty prachy vytahali, těžko mě bude přesvědčovat s dvěma malýma plombama z dětství a jinak s perfektníma zubama bez žádných problémů za posledních 25 let, že si něco čistím špatně a že krom preventivky u zubaře jednou za 1/2 roku budu muset chodit ještě k ní jednou za půl roku a nechávat jí tam pokaždé 800 nebo kolik za to chtějí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, řada zubařů mají jako součást ordinace i nějakou tu hygienistku tak chtějí režovat. Moje zubařka, žádnou hygienistku nemá a tak mě to jen doporučuje už asi 2 roky, ale když pokaždé řeknu, že jsem nebyl, tak ani nepípne, páč ví, že zuby mám jinak v cajku a k ní chodím pravidelně, jak se má. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...