Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Zakládám

 

Clintův pirátský klub

 

Určený pro "štamgasty" z Clintova srazu - čajích o páté.

Zde můžeme debatovat o všem, co jsme nestihli na srazu, řešit naše auta, problémy, starosti a radosti. Podělte se o zážitky či poskytněte ostatním technické rady....prostě kecejte si o čem chcete kromě politiky :kol-28:

 

! POLITICKÁ DEBATA ZAKÁZÁNA !

 

 

(nyní i na Facebooku).....https://www.facebook.com/cpklub

 

 

8.jpg

 

 

Elita pirátského klubu:

(průběžně doplňováno a upravováno)

 

 

Clint - předseda klubu

 

Motosman - zástupce předsedy

 

Pancho

Ozi Toretto

Stanmar

Petrrr - místní Kinderplačka

Beuticek

Radius

PavkaKorčagin

Arlo

SidCZ

Tomiikk

Stringo

Kokta

Sabiza

Clerfayt

Standa2003

Jao

Stafa

 

Osoby v emigraci:

 

Pawouk (odešel na vlastní žádost)

Barbossa (zmizel, spláchla ho vlna na Dunaji i s tankerem)

 

 

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Komunikaci OBDII a Samsung Note II vyřešil kolega koncem zimy, vše běží po bluetooth,  chlubil se tím. Kluci jsou trošku pozadu :-).

Čekám na sníh a led, potom budu mít volněji. Jinak sraz LPG v šesti lidech, ale bylo to  trošku zmatené s termínem, příště nás bude aspoň deset, protože jsme pozvaní do autoservisu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a nějakou tedy ještě další alternativu pro chybová hlášení (vymazání těch chyb). Tohle to tedy umí pracovat jen přes Androida, nebo i přes BT na počítači? Nepotřebuju nic extra, stačí mi jen se naučit vymazat chyby a případně si je najít, zda je něco špatnýho, nepotřebuju nic kodovat apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě to stejnak bylo jen ukázkové předváděcí, za stejné peníze ti upraví AMG meďoura... kdo by cpal takovéhle peníze do Octavie

 

Tak ten zelenej introš je fakt nádhernej, a určo by ho uměli i v race modré :kol-47:

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když je pěkně, jsem pryč. Octavii na LPG projetý sever Španělska ( Barcelona proježděná přes všechny kruháky a že jich mají :-) ). Dávat srazy v červenci není chytré, jedni jsou na dovolené a druzí za ně musí makat ( můj případ). Čekám na O III na CNG, , zase bych chtěl něco originálního a víc koníků, furt ji nenabízí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych rekl ze tech 10 bohate staci, aspon nesedime od predu do zadu a pak predni nevi co dela zadni atd...

 

Takze je tu dalsi stamgast na zimu :), takze budto Pawouk nebo Treo :D, tezkej vyber, kdyz jsme Trea dlouho nevideli :kol-27:

 

jinak ta okta je silena, inerier vypada hrozne a ta palubka vypada jak potazena folii (jestli to teda neni folie) - to si muzu udelat taky, a sedak vypada jak z Vartburku... tak to potes koste, ale brzdy a sedacky zezadu vypadaj gut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo: Ohledně ELM327. Dělá se jako BT, WiFi nebo kabel USB. Připojíš ke všemu PC, Android, Symbian,WM,WiFi je hlavně kvůli iPhone. Ukazuje to, kde co. Vyzkoušel jsem dnes na Octě a smáznul kontrolku emisí. Kvůli tomu jsem to chtěl. Nalezenou chybu identifikuje a podrobnosti najde na webu. Správnost může posoudit ozi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže třeba odpojení airbagu to resetovat neumí? Mě lákají ty data, umí to ukázat třeba i reálný výkon motoru? Jinak tedy pořád zůstává otázka původní, co koupit, abych mohl občas vymazat třeba ten airbag, nebo kontrolu výměny oleje atp.... Je k tomu potřeba VAG nebo VAS anebo to umí i něco levnějšího?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...