Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Jo, Lambo, agresivní linie, tak odlišné od 8C, ale to by šlo. :kol-47:  Bugatti mě (kromě výkonu) nijak neohromuje. Kdo to navrhoval je mi šumák, zajímá mě výsledek. Nějak se s Kabaněm nemůžu sejít. :kol-28:  On se ten designér většinou stejně musí přizpůsobit nějakému zadání automobilky a jejímu stylu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Veyron je Veyron. Supersport s kterym muzes jed dalky abys nebyl vyklepanej jak startka, ve meste to prejede i nejaky ten prah a klidne muzes s nim jed na nakupy atd. Jo toho stribrnomodryho jsem take videl live. No co naplat ze koncern na kazdem kusu trati 100mil. korun. Oni mu na to vydelaji sizena auta zn. Skoda, Seat aj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto je auto, v TV byl nedavno o tomto voze cely porad, jak to vzniklo, vyroba, navrhy detailu konstrukcnich prvku atd. Design navrhoval sam majitel Pagani. Kdo si pamatuje Pagani Zondu tak toto je jeho nastupce. Treba konstrukce vyfuku je takova aby to melo zvuk jaky to ma atd. Rada konstrukcnich unikatu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto je auto, v TV byl nedavno o tomto voze cely porad, jak to vzniklo, vyroba, navrhy detailu konstrukcnich prvku atd. Design navrhoval sam majitel Pagani. Kdo si pamatuje Pagani Zondu tak toto je jeho nastupce. Treba konstrukce vyfuku je takova aby to melo zvuk jaky to ma atd. Rada konstrukcnich unikatu.

 

jj ten pořad jsem viděl, to s  tím laděním výfuků za turbem, které bere autu zvuk je mazec.... úžasně natočený pořad!

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takto se to jmenuje  a tady je to ke stažení - (doufám že se zase Perik ozve že porušuji autorská práva!) - nicméně já jsem to ani nenahrál, ani neuložil, ani to neredistribuuji, to jen na upřesnění a pro pořádek věci!

 

jinak doporučuji fajnšmekrům shlédnout!

 

xKU8vASq.640x360.3.jpg xKU8vASq.640x360.0.jpg

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...