Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Rádiusi, tak mě napadlo, ty máš to černý auto, ty bys mohl vyhodit zadní sedačku a jezdit v koloně ZS jako třetí, havran na vedlejšák :D Otázka, jestli bys jim stíhal motoricky, ale tobě by zase na dojezdu tolik nezáleželo.... ;)

Welfajsto: zní to rozumně, to víš u nás je to jinak, ti ještě na druhou sérii serálu Sanitka nekoukali...

Sanitky nejsou zadny zihadla, navic rozmery a vaha ty motory celkem pridusi.

Sedacky vyndat jdou ale ne podsedaky, to je na pytel :D

U 90% výjezdů není doktor ani potřeba. Zvládne to v pohodě RZP kde je řidič a záchranář. RLP vyjíždí opravdu jen k vážným případům. Záleží jak na dispečinku 155 rozhodnou co pošlou. Doktor to neovlivní, zda ma vyjet či ne.

No jasne ze neni potřeba, v tomhle state nepotrebujeme takovych veci, ale mame je. Kdyz volas rychlou s tvrzenim, ze zkolabovala mlada a zdrava zenska, ze ma tlak na hrudi, nereaguje, je bila, slabej pulz a oni poslou jen zdravotnika? Navic se ji to nikdy nestalo? V kazdy vetsi firme je asi zdravotnik ne! To ji nemuseli volat rychlou. Navic to bylo na okraji Prahy, takze se cekalo defakto 2x tak dlouho. Prvni sanitka byla uplne zbytecna, jen ji vynesli ven.

Pawouk:

coz o to, doktoru maj dost, ale nemaj ridice, za ty prachy to uz nikdo nedela.... ridic je ten nejdulezitejsi - dela uplne vse, jediny co nedela, tak ze nezvatla hubou co budem delat jen musi poslouchat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radiusi, myslíš, že při tom Clintem uvedeném zatížení je ta spotřeba nereálná, nebo proč se na to ptáš?

Jeho spotreba mne nezajima, poukazoval jsem na fakt, ze jeli 2 dospeli a Clint. (to dite jak popisoval). :D

Prirozene mne zajimalo jestli ho vezli rodice :D

Editováno: , autor: Radius
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasne ze neni potřeba, v tomhle state nepotrebujeme takovych veci, ale mame je. Kdyz volas rychlou s tvrzenim, ze zkolabovala mlada a zdrava zenska, ze ma tlak na hrudi, nereaguje, je bila, slabej pulz a oni poslou jen zdravotnika? Navic se ji to nikdy nestalo? V kazdy vetsi firme je asi zdravotnik ne! To ji nemuseli volat rychlou. Navic to bylo na okraji Prahy, takze se cekalo defakto 2x tak dlouho. Prvni sanitka byla uplne zbytecna, jen ji vynesli ven.

Pawouk:

coz o to, doktoru maj dost, ale nemaj ridice, za ty prachy to uz nikdo nedela.... ridic je ten nejdulezitejsi - dela uplne vse, jediny co nedela, tak ze nezvatla hubou co budem delat jen musi poslouchat.

Tento systém funguje léta v západní Evropě. Nemá tudíž nic společného s naším státem. A srovnávat nějakého zdravotníka ve firmě (což je osoba, která se jednou za rok účastní nějakého školení) s profesionálním zdravotnickým záchranářem je docela úlet. :kol-44:  Asi tak, jako bychom srovnávali tvoje řidičské umění s uměním Sébastiena Loeba. Co se tam dělo, zde nikdo nemůže posoudit - jelikož tam u toho nebyl. U nás doma byla záchranka třikrát a nemohu si na nic stěžovat, korektní, profesionální přístup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cornery se většnou dají, tedy jestli je Kokta už stopro na O3 zvládne ;)

 

Kůži ne, v zimě studí, v létě pálí. Tvoří varhánky od sedání a klouže. ;) Parkuji venku u domu a ráno mi stačí vymrzlej textil ;) Navíc se později zahřívá....

 

Třeba přibydou i nějaké jiné barvy, nabídka je dost bídná. Z toho co je: líbí se mi modrá, zelená, šedá, bílá a červená.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže s tim Kryštofem to líp vypadá ;)   A navigace se hodí, takhle na ní musim myslet a kolikrát ji potřebuji a zrovna ji s sebou nemám. Televize mi v autě nechybí.

Adaptivní hravcomat je mi k prdu, na dálnici jezdim jen vlevo a nikoho nedojíždím....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klinte jel si s tím někdy? ideálně do kolon, okresky, dálnice o nic se nestaráš... Jojo, hold já zapomněl, ty seš borec, ignoruješ ostatní a furt jezdíš vlevo... :D zrovna adaptivní tempomat je opravdu lepší asistent...

 

co vypadá líp? Bolero plně dostačuje a mobil zapomínáš furt doma?... offline navigace v autech je v reálu k ničemu, jak je někde zácpa, kolona.... Nezná to popisný čísla logicky ve všech lokacích....

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za prvé, s adoptivním Hravcomatem jsem jel a nepřijde mi to, jako nějaká výhra. Navíc a to vím od lidí, co je mají, v zimě se čidlo zasere solí a nefunguje to.

 

Za druhé Bolero má malej display a mobil mám starej, kterej ještě navigaci nezvládá,  měnit ho nehodlám, protože mi jinak dostačuje a pokud poběží další tři roky, budu rád.

 

Za třetí , v ČR zrovna on-line dopravní informace prakticky na navigaci nefungují, to mi předevčírem potvrdil šéf prodeje Garminu pro ČR, v cizině ano, tam to smyl má.

 

Jediné, co mi přijde k něčemu je ten bufík, ale obešel jsem se bez něj a obejdu. Stačí mi čelní sklo. (tuhle mi někdo říkal, že mu jdou zplodiny do auta, vejfuk bufíka má u předního kola a bere mu to sání vzduchu)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ani ne solí, jako když je chumelenice.... ale to má hold škodovka debilně vyřešený..

 

na co potřebuješ velkej displej? tak místo kolumbusu si vyměníš mobil :)

 

za třetí: já myslel telefonní navigaci, waze apod... waze tě dokáže opravdu solidně protáhnout např Prahou.... nemyslím nějaké old school navigace, proč mít 2 krabičky, když to zvládá mobil....

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No alespoň ten novej funguje už rychleji, že u tohohle starýho čekám 20 sekund než se zobrazí obrazovka s parkovacími senzory... Interiér v O3 nezachráníš jedním displejem ;)

 

S tím smraděním může být problém, ale úplně minimálně.... Pokud ho zapneš z domu a pak vyjedeš, tak mě to nikdy nesmrdělo.... na druhou stranu bufík žere naftu nebo benzín, to je hold taky nevýhoda :D

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to víš, hold takovou vychytávku škodovka nemá, před O3 či S2 ani vyhřívané čelní sklo :D Hold podle tebe totálně zastarelej a debilní Ford to má přes 10 let :D

Hold podle tebe korejský šunky mají vyhřívaný volant, hold super nejlepší škoda ho nemá :D

 

Hold ani tvůj oblíbený koncern Passat nemá vyhřívaný volant, ale kie za 300k mají... hold korejský mrdky....

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo, jsou to všechno korejský šmejdy, ale volant mají, to jejich jediné plus ;) Jenže kupovat tyhle aušusy kvůli vyhřejvanýmu volantu nehodlám....

 

Ten volant považuji u Škodovky jako mínus...co to může stát natáhnout kus drátu a namontovat vypínač? Asi mají hloupé výrobce volantů, že to neumí....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hosi vase hadky cist nebudu, na to nemam chut...

 

muj koment: podle me ta vybava je trochu nonsense, mas omezenej rozpocet, ale placnej tam columbus, to nejak nechapu. a myslim, ze se tam daji dat jine a uzitecnejsi prvky vybavy. ad asistenty, ja bych to neodsuzoval, podle me nekte maji vetsi vyznam, nektere mensi, ale rozhodne nektere bych bral.

 

ostatne kdyz jsem ted resil pripadnou vymenu tak bych si dal front asistent, dsg a k tomu pak i acc (ktere podle me jinak nema moc vyznam)

 

preji hezkou sobotu a mizim od pc  :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozi, to už není pro mě, já nechci auto robota, ale auto, které stále řídím já, kde si já dávám rychlosti, kde já si udržuji odstup od vozidel, kde já se udržuji v jízdních pruhách a já chci zapínat dálková světla, kdy se mi zlíbí.

 

Navigaci chci každopádně. A ta malá mě nenadchla, takže proto kolumbus. Hezké velké zobrazení, šikovné ovládání....

 

Zvuk audia mě v O3  nenadchl vůbec, proto Canton.

 

Každý má jiné priority. Asi tak. To můžeš jezdit taxikem, když nechceš řídit....

 

 

Jestli to půjde takhle dál, auta bude ovládat satelit a lidi jenom sedět. Potom hodim klíče do kanálu a půjdu se odprásknout.... ;) (naštěstí mám čím a vy si tu budete blábolit o hravcopíčovinkách sami)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...