Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

přijde nové euro za pár let a budeš rád za 3 válec v tvém rsu :D ještě rád budeš, když za tebe bude auto řídit, protože už nebude co řídit...(nebo ti počítač vyhodnotí, že při naší jízdě vypouštíš moc CO2 a omezí nám výkon a rychlost :D)

 

Klintíku ale my myslíme jenom některé asistenty, aktuálně v O2 používáš taky plno asistentů :) jako ABS, ASR, ESP atd :)

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta cena je brutální i tak, 730 málo není, pro toho, kdo na to musí vydělat. Prodejce dá mínus 10% max. Takže jsme na 657tis Kč. Te´d je otázka, jestli se mi podaří vodrbat stát o DPH, ale moc s tím nepočítám. Nebo vymyslet větší slevu, ale to nevím kde. Ono se toho spousta nakecá, ale ve finále to není tak žhavé. Kde kdo tu hází slevama, že by auto stálo pomalu polovinu, ale když začnu zjišťovat kde a jak, tak každej mlčí a ono najednou to už nejde atp....

Tomiikk říkal něco o taxikářské slevě 18-20%.....no otázka, co je na tom pravdy a jak to zařídit :)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud Clinte nemáš nějakého známého v prodejně, tak toho moc vymyslet nejde, většinou Ti utřou hubu nějakým packetem a zimákama a to je tak všechno... Ale kdybys měl někoho kde je v salonu (nebo má někoho v salonu), dá se ledasco vymyslet. Kamarád takhle teď koupil Dacii (ne nesmějte se mu, že to není auto atp. jen povím co a jak se udělalo). Vybral si Dacii - výbavu, motor, barvu a jeho známej to co on chtěl nechal dopravit na prodejnu, tam to postavil jako výstavku na 4 měsíce (najeto na tom bylo jen pár km tím jeho známým protože to prostě něco najeto muselo mít, mluvil o cca 1000km, ale nejezdil v tom žádný jiný zákazník), po 4 měsících mu ho prodal jako předváděčku se slevou 30% Takže Dacia s cenovkou 490000kč ho stála cca 340000,- no tohle se asi jen tak nepoštěstí ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hold já bych to udělal následovně, určitě znáš nějakého škoda zaměstnance, kde si můžou odebrat auto... tam jsou ceny opravdu ještě nižší, velký výběr a je to služebák s pár tisíc km.... zaměstnanec s tebou udělá kupní smlouvu, přepíše ti techničák a on dostane BAN na nákup na 12 měsíců..... Akorát ty tohle auto nechceš.... jediná nevýhoda tohohle nákupu je ta, že prostě kdo potřebuje fakturu tak má smůlu....

 

Jestli chceš pak kupovat nový, tak jedině pak obeslat autosalony a zkusit vyškudlit slevu, vždy se to dá nějak domluvit... Ale nevím jak si na tom s vyjednáváním a trpělivosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No on je problém s tím, že už na deseti procentech slevy toho salonu moc nezůstane. Možná tak 5 procent, možná ani to ne. Muselo by se jednat o slevu přímo od výrobce pro určitou klientelu, kterou pak prodejce rovněž nabídne, aby netratil.

Prostě na prodeji toho autosalony moc nevydělají, je to spíš za čárku za prodaný vůz. Vydělává servis....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud Clinte nemáš nějakého známého v prodejně, tak toho moc vymyslet nejde, většinou Ti utřou hubu nějakým packetem a zimákama a to je tak všechno... Ale kdybys měl někoho kde je v salonu (nebo má někoho v salonu), dá se ledasco vymyslet. Kamarád takhle teď koupil Dacii (ne nesmějte se mu, že to není auto atp. jen povím co a jak se udělalo). Vybral si Dacii - výbavu, motor, barvu a jeho známej to co on chtěl nechal dopravit na prodejnu, tam to postavil jako výstavku na 4 měsíce (najeto na tom bylo jen pár km tím jeho známým protože to prostě něco najeto muselo mít, mluvil o cca 1000km, ale nejezdil v tom žádný jiný zákazník), po 4 měsících mu ho prodal jako předváděčku se slevou 30% Takže Dacia s cenovkou 490000kč ho stála cca 340000,- no tohle se asi jen tak nepoštěstí ne?

Ted uz to rict muzu... Ja kupoval Octavku presne taky takhle. Puvodni cenikova cena byla tusim 859.000,- Kc. Salon ji objednal jako predvadecku, 3 mesice byla pouze vystavena, nikdo s ni nejezdil a pak jsem si vzal ja za 640.000,- Kc jako soukroma osoba, prevedl na ICO a jeste dal dolu DPH, takze cca 533.000,- Kc bez DPH. Podotykam, ze jsem v salonu nikoho neznal, je v jinem meste. Editováno: , autor: skodaforum20
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale to musíš vzít co je. Navíc RS nikde vystavené většinou není :D. Když už bylo, nemělo to, co bych v autě já chtěl....

 

V autě chci mít jen to, co chci já, žádné zbytečnosti a naopak, některé věci jsou pro mě nezbytné. Když už to stojí takovej balík, tak to prostě bude tak, jak chci já....

 

Mít to jako služebák, tak je mi to asi taky celkem fuk....(tady zastávám názor, že každé služební je stále lepší, než sebelepší soukromé)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

škodaforum20: Tak to je lepší zpráva.... ;) No otázka je, jestli by RS-o jen tak stálo za výlohou. Taky každej tam leze, vehementně vexluje pákou, šteluje sedačku, otírá si špinavé boty, práská dveřma....vyvětrá vůni novoty....nedejbože něco odře taškou.

 

 

Petrrr: ty si furt stěžuješ na ten interiér ve tvém Kinder autu, ale jak na to koukám, Rapidy nikdy nevynikaly nějakou exclusivitou ;)

 

post-32269-0-05370300-1411887730_thumb.j

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klinte achjo, hold když chceš funglovku, tak pak na tom ihned 150k projebes když vyjedes z prodejny... Hold koncern je drahej

Sluzebak od skody sem dostal z 470 na 400 s dani, co víc si prat

A jestli to je černý nebo žluty je fuk, Lauriny nebo RSA maji slušnou i základní výbavu.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První tři roky jsou nejhorší, tam je největší propad. (čtyřleté škodovky jsou na polovině) Daň za funglovku a záruku. Nicméně dneska se dá asi sehnat slušné auto s prodlouženou zárukou, je to jen o kompromisech, co člověk v autě chce mít a co oželí. Nicméně zrovna trojkovejch ročních RS v benzínu moc na prodej takhle není, kdyby člověk chtěl myslivce v ropě, tam by problém nebyl, ale na to jim sere Brok :D

 

Já jsem na autě nikdy nevydělal a vždycky prodělal majlant, tak to prostě je.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...