Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Byt ovci co jezdi slepici je tak jednoduche. Ale nebyt ovci a mit mozek a premyslet boli. Korejci a nekteri jini se krucek po krucku lepsi rok od roku. Zatim co Nemci jdou hodne rychle do prdele. At se vam to libi nebo ne. Kdo by to byl rekl pred 10-15ti lety ze Korejci budou tam kde jsou dnes, kde jsou na tom lepe nez Francouzi a i lepe nez nekteri Nemci. Jen cas ukaze. Vy se ovsem tady budete nad tema strepama objimat i za 10 let tak je to jedno. Vecni SA sponzori s bezvadnyma autama co si mysli ze kdyz maji dehta a Octavku x krat drazsi nez je Fabie nez je Rapid ze maji kvalitu. Mate hovno, rozhodne nemate spolehlivejsi auto, ano komfortnejsi, vetsi, vykonejsi, ale to je tak vsechno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D  To není o tom nemít na gumy, ale o tom, že nechci zbytečně vyhazovat prachy oknem. Vidíš a místo Pirelli jsem si teď o víkend byl pro pořádné reprobedny v Reichu, abych si udělal radost. Protože vím, že ty Barumky mi splní moje potřeby naprosto stejně jako třikrát dražší Pirelly nebo GoodYeary. Holt lepší dát ty peníze někam, kde z nich budu mít radost a nezmizí mi po dvou sezónách někde na asfaltu.....

 

Já vím, že bys tu oktávku v TDI chtěl taky, ale to se nesmíš válet doma nebo dělat puclíka a prodávat sušenky někde ve firmě Voříšek s.r.o.    Musíš máknout a pak si můžeš taky koupit dospělé auto :D

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedokážu si představit,že bych si měl někdy koupit auto s litrovým tříhrnkem:-(

Doufám,že mi ta moje čubka bude sloužit,ještě aspoň 10 let.

Nj, jenze za 10 let koupis 500 kubaturu s jednim valcem, se start stopem a vypinanim valce za jizdy ;)

sanku bude sloužit, ale vyměníš půlku motoru, půlku auta apod :D proto se toho všichni zbavují včas nebo berou operáky, což tomu začínám i docela rozumět....

autorizák mě ukradl lékárnu, tak sem si vynadával novou.. prostě mě zmizela z kufru, zapomněli vrátit dekl na podvozku, tak sem tam dnes trávil další hodinu... o tom napíšu jednou knížku, autorizáky škoda...

Jak jsi si prosimte vsiml te lekarny a toho deklu pod motor. To vzdy prolejzas cely auto? Co ti zas delali?

Oni mají hovno zkušennosti, Kokta stihnul všechny auta nabourat dřív, než měl nějakej problém a Petrrr si koupil low-end, půl roku šetřil na motorek stěrače a ještě tři roky to tu bude komentovat, že mu nedali kulanci....:D

Nevím jak benzíny, ale dvoulitry nafty budou OK ještě za deset let. Nic lepšího se v koncernu zatím koupit nedá.

Clinte divil by ses, ale slysim velmi dobre ohlasy na 1.6 TDi v Rapidu 2015. Udajne je na tom lip nez 2.0 TDi. A proto co? Se zabije a da se 1.5TDi.

Tak koupím za pár korun vstřiky a další půl mega km :) My co tankujeme Vervu, my máme vstřiky věčné :)

Jj, vstriky kolik stoji jeden? 10tis? A Verva neni zadna vyhra, podivej se na srovnani, je to obyc drahe palivo. Lepsi aditivovat doma sam. Verva nemecka opravdu kolem nejakych aditiv prosla, ale zase plati, udelej si sam a vis to jiste.

Je fakt, že já mám 10let staré auto a vstřiky původní (což neznamená, že zítra nemůžou být OK) ale PD jsou oproti CR levnější a hlavně se dají do jisté míry repasovat...

Tak PD nemaji tak tenky vsttikovac ci jak to lepe nazvat, takze teoreticky by i mely vydržet vic. Musi snaset jen vetsi tlak nez CR, cimz ale spis trpi ventily. Nicmene az Clint dostane novy SW, tak bude mit tlaky vyssi nez PD a to pak bude bomba. Bude mu to cvakat jak traktor a zivotnost poleti strme dolu. Reakce na plyn bude volnější, jelikoz natlakovat spolecne vedeni na vyssi tlak bude adekvatne dele trvat. Tedy pokud neco 'nepretaktujou' na ukor zivotnosti.

:D To není o tom nemít na gumy, ale o tom, že nechci zbytečně vyhazovat prachy oknem. Vidíš a místo Pirelli jsem si teď o víkend byl pro pořádné reprobedny v Reichu, abych si udělal radost. Protože vím, že ty Barumky mi splní moje potřeby naprosto stejně jako třikrát dražší Pirelly nebo GoodYeary. Holt lepší dát ty peníze někam, kde z nich budu mít radost a nezmizí mi po dvou sezónách někde na asfaltu.....

Já vím, že bys tu oktávku v TDI chtěl taky, ale to se nesmíš válet doma nebo dělat puclíka a prodávat sušenky někde ve firmě Voříšek s.r.o. Musíš máknout a pak si můžeš taky koupit dospělé auto :D

A prave proto Petrrr koupil Rapida. Rozdil v kvalite oproti Octavii nula, plati se jen za velikost a za kliky.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D  To není o tom nemít na gumy, ale o tom, že nechci zbytečně vyhazovat prachy oknem. Vidíš a místo Pirelli jsem si teď o víkend byl pro pořádné reprobedny v Reichu, abych si udělal radost. Protože vím, že ty Barumky mi splní moje potřeby naprosto stejně jako třikrát dražší Pirelly nebo GoodYeary. Holt lepší dát ty peníze někam, kde z nich budu mít radost a nezmizí mi po dvou sezónách někde na asfaltu.....

 

Já vím, že bys tu oktávku v TDI chtěl taky, ale to se nesmíš válet doma nebo dělat puclíka a prodávat sušenky někde ve firmě Voříšek s.r.o.    Musíš máknout a pak si můžeš taky koupit dospělé auto :D

Teď sis nahrál, protože tak jak to ty vidíš s Barumama, tak já to vidím s autama. Mně totiž ten Rapid udělá úplně stejnou službu jako Tobě ta nabušená Octávka v TDI s o třetinu vyšší cenou. A vyhazovat prachy oknem za auto, co za to ani nestojí se mi také nechce. Zadlužovat se na 6 let ( jako někdo) abych mohl být za Kinga s velkým autem. Gumy Ti zmizí na asfaltu, ale někdy Ti třeba zachrání život. Spočítej si, jak ti mizí korunky každým rokem na ztrátě hodnoty auta, to co jim platíš na úvěru za rok nevyrovná ztrátu hodnoty auta za rok. Tzv. Clintovo investice ( nový termín ve finančním sektoru). Rapid je malej, asi i křáp, ale je můj. To ty říct nemůžeš. Já investuji jinak, do rodiny, do budoucnosti tam to má u mě smysl. Raději budu mít Rapida a 2 děti třeba a v to doufám, že brzo přibude druhé. Než abych měl bůh ví jaké hmotné statky a hovadiny v podobě nějakých repráků a byl sám. 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže Clint není sám, pouze utrácí peníze jinak než ty... A něco ti povím, žiješ dnes a zítra tu být nemusíš a s tím zadlužením to je podle mě lepší, než mít naspořeno, počkej až shodí ze dne na den měnu a budeš s celou svou budoucností víš kde...

Editováno: , autor: Stringo
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zadluženost je lepší i pro firmy, protože si to namrdají do nákladu :D peníze neznamenaj nic bohužel...

 

@radius opravovali lak na nárazníku co se po 3 odlepil, rovnali prah kterej sem urval o pískovec, parkovaíc senzor.. ano prolejzal sem auto, protože sem si na podvozek montoval jiné vyztuhy karoserie.... a pak sem si všiml lékárny. byl to ten slavnej oziho autorizák = nic moc jak všechny :D ještě jim strhnu 500kč za jednu cestu tam  a zpátky.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, tak, že žiju, zítra tu být nemusím a proto se zadlužím jak kráva, aby až natáhnu nečekaně brka ( nebo ještě hůř stane se ze mě invalida třeba), tak rodina mohla jít pak pod most. S tím, že je někdo sám nebylo myšleno na Clinta - všeobecný příklad. Já o spoření nic nepsal, špatně si mě pochopil. Investice do budoucnosti jsou pro mě moje děti, ne vše se dá vyvážit penězi. Uvedu příklad. Mám kamaráda v Praze, má s otcem firmu, nejsou úplně multimilionáři, ale na druhou stranu chudáci zdaleka nejsou, co potřebují nebo chtějí si koupí ( myslím toho kamaráda s manželkou). Mají jedno dítě a proč nemají druhé i přesto, že peníze by nebyl problém? Protože by musel jen částečně slevit ze svého komfortu a žena na rodičovské bez přijmu je zátěž, musel by jen o malinko více přemýšlet za co utrácí. Je zvyklý koupit hned to co chce, což pak by musel jen přemýšlet a nový telefon nemít třeba každý rok, ale každé dva a toho on se nechce vzdát (nebo nejnovější počítač, hudbu, auta a jiné kraviny) . Prostě materialisticky založený člověk. A i když respektuji, že je to věc každého, tak já to nějak ze svého pohledu nechápu. 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď sis nahrál, protože tak jak to ty vidíš s Barumama, tak já to vidím s autama. Mně totiž ten Rapid udělá úplně stejnou službu jako Tobě ta nabušená Octávka v TDI s o třetinu vyšší cenou. A vyhazovat prachy oknem za auto, co za to ani nestojí se mi také nechce. Zadlužovat se na 6 let ( jako někdo) abych mohl být za Kinga s velkým autem. Gumy Ti zmizí na asfaltu, ale někdy Ti třeba zachrání život. Spočítej si, jak ti mizí korunky každým rokem na ztrátě hodnoty auta, to co jim platíš na úvěru za rok nevyrovná ztrátu hodnoty auta za rok. Tzv. Clintovo investice ( nový termín ve finančním sektoru). Rapid je malej, asi i křáp, ale je můj. To ty říct nemůžeš. Já investuji jinak, do rodiny, do budoucnosti tam to má u mě smysl. Raději budu mít Rapida a 2 děti třeba a v to doufám, že brzo přibude druhé. Než abych měl bůh ví jaké hmotné statky a hovadiny v podobě nějakých repráků a byl sám. 

 

 

Koukám, co věta, to perla. Všechno to smrdí závistí :D

 

Ty jsi snad nesplácel kindera? Je jasné, že auto za dvě stě tisíc splatíš dříve, než já auto za půl mega. Tedy při podobných splátkách. Jako king se tady s oktávkou necítí nikdo, to bychom museli mít nejlepší Mercedes. V podstatě jsi řekl, že větší auta než je rapid jsou k hovnu a nepotřebná a přitom sám sníš o mega krabici made in USA. Takže všichni co tu máme oktávky si honem koupíme kinderky s mini kufrem a šlapkama místo motoru :D Já chápu, že nevyděláš moc peněz, na to abys koupil větší auto, ale jsou tu lidé, co ty peníze vydělají a mohou si větší auta dovolit.

 

Myslíš si, že věc kterou splácím ze svého platu není moje? podívej se do techničáku na našem srazu, uvidíš, že vlastníkem jsem já.

 

Ty ivestuješ do rodiny a nekupuješ si věci, co se ti líbí? Co ten plechovej šunt, na kterej jsi navěsil tisíc plastových hloupostí za X peněz? Co to tvoje střílení do šišek? To nejsou vyhozené peníze?  Já to prakticky rozprodal, protože jsem bohužel pozdě zjistil, že držet tolik zbraní a střílet z toho do papíru a do šišek je nesmysl. Raději koupím něco, z čeho bude trochu užitek celá rodina. Gumy komentovat už nebudu. Ještě jsi zapomněl na můj Mogul....;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo: ptal jsem na cenu vstřiků, tak dvoulitr TDI CR 12tis, PD 16tis. (za jeden) . Odejít může ledacos, na benzínu i u nafty. Nicméně mi servisák potvrdil, že s nimi problémy nejsou prakticky žádné. Bývavalo to prej mnohem horší. Upozornil mě, že se zkurvit dají špatným natankováním, tak to samozřejmě víme. Takhle si podělal auto známej (Golfa) Měnil vstřiky a čerpadlo a soudí se s benzínkou. Tankoval někde na statku ve vesnici. Kdybychom v dnešní době měli mít strach, co všechno a za kolik se může na autě podělat, jezdili bychom asi na kolech.

 

Co tě uklidní, můj bývalej supák 1,9 TDI 96kW rok 2005 jezdí vesele dál, tankuje normální naftu, vstřiky původní a najeto už pomalu dvě kila km a strejc se svou oktávkou najeto k půl milionu km na původní vstřiky. Samozřejmě CR je náchylnější na kvalitu paliva než PD, to víme. Proto se vyhýbat neověřeným zdrojům nafty.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, tak, že žiju, zítra tu být nemusím a proto se zadlužím jak kráva, aby až natáhnu nečekaně brka ( nebo ještě hůř stane se ze mě invalida třeba), tak rodina mohla jít pak pod most. S tím, že je někdo sám nebylo myšleno na Clinta - všeobecný příklad. Já o spoření nic nepsal, špatně si mě pochopil. Investice do budoucnosti jsou pro mě moje děti, ne vše se dá vyvážit penězi. Uvedu příklad. Mám kamaráda v Praze, má s otcem firmu, nejsou úplně multimilionáři, ale na druhou stranu chudáci zdaleka nejsou, co potřebují nebo chtějí si koupí ( myslím toho kamaráda s manželkou). Mají jedno dítě a proč nemají druhé i přesto, že peníze by nebyl problém? Protože by musel jen částečně slevit ze svého komfortu a žena na rodičovské bez přijmu je zátěž, musel by jen o malinko více přemýšlet za co utrácí. Je zvyklý koupit hned to co chce, což pak by musel jen přemýšlet a nový telefon nemít třeba každý rok, ale každé dva a toho on se nechce vzdát (nebo nejnovější počítač, hudbu, auta a jiné kraviny) . Prostě materialisticky založený člověk. A i když respektuji, že je to věc každého, tak já to nějak ze svého pohledu nechápu.

Tyvole a musis tu o me vykladat?

Koukam, Clintovy doslo, ze strilet jen tak pro prdel kralikum je hovadina a kdyz jsem to tu tak pred pul rokem psal, tak Clint v cele s Panchem, nasledovanym Petrrem byli moji kati... No Clinte, po TDi dalsi perla na seznam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To tak úplně nemyslím. Střílet furt mířenku do papírů je k hovnu, ale střílet akční střelbu na padací terče, figury, to už je lepší zábava a něco to člověku dá. Naučí se rychle reagovat, zamířit na cíl a přesně střílet.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jiříku ty kluku ušatá, jo, trochu jsem to přehnal, protože rozčílit mě umíš opravdu jen ty.  :kol-28:  Pár narážek na mě na mého Kindera a já pak neznám bratra, vše mnou řečeno bylo vztaženo k Tvým předchozím komentům a narážkám na mou osobu, i když myšleno třeba z části ze srandy. tímto bych tuto filozofickou debatu ukončil.

Sanku: máš pravdu

Radiusy: nemáš pravdu, viz. poslední koment Clintovo, s doplněním, že bohužel ne všude takhle člověk má možnost střílet a trénovat. 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jaké další nové téma rozebereme? Mám návrh, co třeba Škoda na téma výrobky Škody jsou pěkné klumpy. koukám, že Kokta přede mnou už začal. Tak ať věcná debata může zase proudit.  :kol-98:  :kol-98:  :kol-98:

 

Kokto: Rapid naštěstí podběhy ještě má a šroubů 5, ale neříkej to na hlas nebo v novém MR už je mít nebude. ŠA se toho chytne. Důležité AS je vydělávatna předraženém oleji a krádeži lékárniček zákazníkům.  :kol-28:

 

Jo info pro ty co nemají FB - Honza + číslo si mě už vymazal z přátel, asi jsem přestal být jeho krevní skupinou, asi nás zde potají navštěvuje a píše si poznámky. Kdo si dovoluje hanit jeho chlebodárce bude bez milosti  smazaný. 

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to víš, když sem v pondělí čekal na auto hodinu, včera znova. tak sem si tam začal všímat citiga a kde vlastně začali šetřit. a jak sem to tam obhlížel, tak prodejce šel doleštit kapky od deště či kaluže z karoserie ;) 
 

Jinak citigo má docela pěknou palubovku, hezčí než O3 což je fakt šílený za mě.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...