Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

@radius nevím co nechápeš, prostě to půjde za tebou. Jako když ti pujčí servis náhradní auto, uplně to samý.... to samé jako když si na dovolené pujčíš auto. vždy prostě čumět co podepisuješ jako u všeho.

operační leasing dělají i sami prodejci, viz ten odkaz co sem ti poslal. za mě se to nevyplatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidíš, já tomu dávám pravidelně a auto mám v nouzáku poslední dobou furt... Chyba: překročení horní meze plnícího tlaku...

Ze by EGR? Sice hlaska vypada na neco jinyho, ale EGR by stalo za zkousku ocihnout.

@radius nevím co nechápeš, prostě to půjde za tebou. Jako když ti pujčí servis náhradní auto, uplně to samý.... to samé jako když si na dovolené pujčíš auto. vždy prostě čumět co podepisuješ jako u všeho.

operační leasing dělají i sami prodejci, viz ten odkaz co sem ti poslal. za mě se to nevyplatí.

Ja nikdy pokutu na cizim aute nedostal, tak nvm jak to chodi.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidíš, já tomu dávám pravidelně a auto mám v nouzáku poslední dobou furt... Chyba: překročení horní meze plnícího tlaku...

 

Ale to nemusí být zatuhlé lopatky, nebo jsi to už našel?

 

 

Twl, kde to skončí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to nemusí být zatuhlé lopatky, nebo jsi to už našel?

Twl, kde to skončí?

No našel jsem prasklou hadičku od turba co jde do nějaké baňky (má to prý držet podtlak a vyrovnávat tlak turba, tak. Jsme jí zarizli a nasadily zpátky a teď zase, takže potřebuju zase vyndat hadičku a kouknout jestli to je ono, ale chci už tam dát novou když to budou mít na zdvihu a hrabat se tam. Čekám v sekci dílů jestli mi kluci najdou co potřebuju...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

půjčeny auto od servisu už sem měl docela dost krát, je to tam napsané i v podmínkách. že s tím nesmíš na závodní okruh, pokuty jdou za tebou atd :) jednoduché jak facka.

Ano jdou za mnou, ale jakym stylem - jde faze 1. Vypalne ci vysvetleni a nebo jde faze 1 na spolecnost, co mi auto pujcila a tedy me naprasi a ja jdu az na fazi 2. Podat vysvetleni a to je uz pozde na vymluvy a body leti a nebo je stale moznost rict, ja neřídil a nvm kdo ridil. A??? Co ted??
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží o jaký přestupek jde a jak byl zjištěn. Buď pošlou žádost o výpalné/teplý bonz řidiče, nebo předvolání. Když dostanou bonz, pošlou to samé řidiči. Buď půjde o přestupek, nebo SprDel.

Když jsem měl služebáka z půjčovny, tak přišla na půjčovny klasická poptávka úhrady za překročení rychlosti (fotka, limity, změřena rychlost, čas místo atd....) půjčovna to poslala do fabriky a ta to poslala mě. Možnosti byly dvě. Buď uhradit pokutu na uvedený účet, nebo jít před správní řízení...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste jsem to necetl. Kolega ale rikal ze pry velmi dobre. Jen bezne opotřebení. Coz se neni cemu divit, napr. motor 30 let stary, kdyz se nevosuli, tak musi bezet 30 let. O ty novejsi 1.2 bych uz pochyboval a 0.9 s turbem vidim na 100tis km / 10 let.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jooooo Dacie jezdi dokud nezhnije na prach. Zatim co karoserie uz neni. Motor stale bezi, za kazdeho pocasi. Koncern sice nehnije, ale je mu to prd platne kdyz motory a prevodovky konci ve 100tis. Pak si to auto bez tupky rezu muze clovek dat do vitryny na okrasu jako maketu .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...