Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Já bych jim dal pomocníka. Sebral bych jim papíry. Tady je vidět, kolik ignorantů jezdí a jak se chovají při řízení. Pak si tady libují, jaký je to skvělý pomocník, přitom jim vůbec nedochází, že chyba je v nich... Jednou někdo z nich přesedne do auta, které tento asistent mít nebude a pak se budou divit.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to uplně k hovnu, at to bylo v oktavii 3, ve fabii 3 nebo v passatovi. furt to akorát otravuje..

 

to samé adaptivní tempomat. Je dobrej na popojíždění v koloně či na dálnici.... Ale hrozně to brzdí dopředu a hrozným brzdným učinkem. To samé ve městě, před tebou auto odbočuje na křižovatce, ty seš daleko 30 metru a už to jde na brzdy a hroznou silou...

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidi to chtějí a kupují to. Já to zrovna taky nepotřebuji a nejsem toho fanda, jenom sem si to vyzkoušel. Jediné co fakt funguje na 100% je blind assist senzor na mrtvé uhly, popřípadě když ti to samo popojíždí v koloně. Popřípadě parkovacího automata si pár krát zkusíš a pak radši parkuješ sám :D

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já stojím akorát o klasický tempomat a chtěl bych v dalším autě to sledování ve zpětných zrcátkách (jak píše Kokta "blind asistent"). Jinak taky o něčem dalším neuvažuji... Jo ještě se mi líbil rozjezd do kopce, ne že by mi to dělalo normálně problém, ale jak jsem to měl ve služebáku, tak se na to dá rychle zvyknout a to bych taky ještě bral... Jiné " pomocníky" bych nechtěl...

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych pravdu řekl, jsou mi tihle "pomocníci" ukradeni. Zajímají mě jen z čistě technického hlediska. Normální řidič je z větší části k ničemu nepotřebuje. Ti ostatní, jak je vidět, ano...

To by prave nemeli, pac zrovna s FA nemam dobre zkusenosti a neda se to snadno vypnout. Je to schovane v menu palubaku! Deaktivace pres kabel smrdi pruserem na technicky a odpojenej konektor take. Jedine to pred technickou nechavat zapinat a najet treba 1000 km, aby si to sedlo a nebyly pripadne zavady.

Tak třeba v Praze v tunelech, kdy ůmysně přehazujou rychlosti, když chyběj prachy na odměny. A když ti tam najížděj auta, kolikrát nestihneš přečíst co tam je.

A myslis ze to to stihne?

uploadfromtaptalk1462348166081.pdf

uploadfromtaptalk1462348185555.pdf

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...