Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Pawouk ty tvoje demagogie jak píšeš ty ;). Denně potkávám kolem Hradce auta s UK značkou. Cestuje jich sem docela dost už. Na víkend si myslím, že se to úplně v pohodě dá.

 

V německu v tomhles stavu to auto stojí 500-600 000kč...

http://www.autotrader.co.uk/classified/advert/201604183090564?searchcontext=default&make=bmw&sort=default&model=m3&radius=1500&onesearchad=used%2Cnearlynew%2Cnew&page=3&search-target=usedcars&postcode=EN5%205ER&logcode=p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký blábol? blábol je ten, že sem lidi z UK jezdí? Žlutý značky vzadu poznám :D prober se taky teda.

 

Měl bys zajít před Hilton a říci všem, že jsou zabíjáci že sem přijeli z UK.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro pawuka ještě od našich EU uřadu :D

 

Ve většině západoevropských zemí nehrála poloha volantu při přihlašování auta nikdy rozhodující roli. Dokonce ani v jinak pečlivém Německu nefigurují pravostranné vozy v žádné statistice zvýšené nehodovosti. Z toho nakonec vycházelo i nedávné rozhodnutí Evropského soudního dvoru, ve kterém se uvádí, že volant v členským zemích Evropské unie může být na levé i pravé straně. Právě tomuto rozhodnutí se nyní přizpůsobila i česká legislativa. 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kokto, vždyť ty neumíš napsat ani jednu větu, která by měla správný slovosled (pokud ji někde nezkopíruješ). Jsi tady skoro všem pro srandu a to nejen na tomto foru. On ti ovšem málokdo dá veřejně najevo. Někdy si to po sobě přečti, to jsou skutečné bláboly, které kolikrát ani nedávají žádný smysl.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty to nevidíš? Já se nikde nebavil o tom, že sem jezdí obyvatelé britských ostrovů s vozy, které mají volant na prvé straně. Twl, vždyť ty ani nechápeš psaný text. Tos tady začal nesmyslně plácat ty. Kristepane, ty to vidíš a dopustíš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

od krajnice(odstavný pruh) toho často vidím víc, jak když vykukuji doleva. Protože plno řidičů jezdí ke středu vozovky, protože se asi vyhýbají krajnicím. ale určitě to není ideální, to je ovšem pravda.-

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak jo. děkuji že si to sdělil, sem rád že sem to slyšel od mistra Etky :D Tak se tady nebav se mnou,  jednoduché řešení. tuším, psal si to už tak 2x v historii tady v Klintově klubu pirátů.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidám trošku do mlýna,už jsme párkrát absolovovali s bro cestu autem Londýn-Břeclav,kdy jsem za kanálem řídil už i já.Člověk je z toho trochu vycvrkaný,ale zvykne si na to hned.Pravá nebo levá strana,je to jedno,lidi stejně jezdí jak čuráci :-)

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tohle jsem myslel... Není zase tak jednoduché přesednout j právo do levo stranného auta a vyjet... Já si jednou zkusil jenom na parkovišti jet v autě z Anglie (když známý přijel na návštěvu do ČR)... No já bych opravdu musel někde den mimo silnice si na to alespoň trochu zvyknout a všichni co z práce přijedou ze služební cesty kde se jezdí opačně, tak říkají že strašný než si to osahají...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já byl před lety v Edinburghu a první co bylo, když jsem vyšel z příletové haly, tak při přecházení na silnici uviděl velkej nápis "LOOK RIGHT!"

 

Jen to pitomé přecházení silnice je tam hra o život. Stačí, když člověk myslí na něco jiného a podvědomě se před vstupem na silnici podívá dle zvyku doleva a vleze přímo pod auto. Je potřeba na to pořád myslet, pač zvyk je železná košile a jen tak se nepustí. Uplně nejhorší bylo přecházet tak, kde se silnice všelijak rozdvojuje, u kruháčů a odobně, měl jsem v tom takovej zmatek v hlavě, že jsem jak trotl koukal raději na obě strany :D

 

Půjčovali jsme si auto, ale já ho neřídil, nějak jsem neměl odvahu. Nejhorší byly kruháče....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska se mě ptal kolega, co má OII FL v myslivci, zda bych zde nenadhodil problém, který chce řešit. Má manuál klimu v autě a vzadu v kufru vozí stokilové slintající prase, tím myslím psa. A ten pes se prej v létě dusí vedrem, i když má klimu puštěnou. Prej tam vzadu má strašné vedro a on mu chce tu klimu dotáhnout až do kufru, čili nějakej výdech až k němu dozadu, aby se chladil.

Tak se mám zeptat, kde má co rozmontovat a kam co dát, by to vyřešil. Přijde mi to jako bláznovství, pač nevím o tom, že když v autě je zaplá klima, že by na zadních sedačkách bylo třeba vedro. Puštěné výdechy vzadu prej má. Navíc kuchat auto kvůli čoklovi mi přijde úchylárna, to bych raději čokla vozil ve vozejku za autem :D Ale jemu není pomoci, čokl s ním bydlí ve dva plus jedna s manželkou, spí u něj v posteli a možná tu manželku v noci i píchá. Takže je to rodinný společník a mazlík :D

Clinte a nebylo by jednodušší prestat slintat a sednout si do interieru? Hadicku lze vytahnout jak ze zadnich ofuku, tak i z tunelu pod popelníkem (pokud by nemel zadni stredove vydechy). Akorat nvm kde vzit neco rozumne plocheho s rozumnou tloustkou, aby to protahl pod sedackama a bylo to schopne foukat.

Já ho chci taky na levé i pravé.

Neni problem :D, nejakej mistr na totalky by to zmaknul. Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já byl před lety v Edinburghu a první co bylo, když jsem vyšel z příletové haly, tak při přecházení na silnici uviděl velkej nápis "LOOK RIGHT!"

Jen to pitomé přecházení silnice je tam hra o život. Stačí, když člověk myslí na něco jiného a podvědomě se před vstupem na silnici podívá dle zvyku doleva a vleze přímo pod auto. Je potřeba na to pořád myslet, pač zvyk je železná košile a jen tak se nepustí. Uplně nejhorší bylo přecházet tak, kde se silnice všelijak rozdvojuje, u kruháčů a odobně, měl jsem v tom takovej zmatek v hlavě, že jsem jak trotl koukal raději na obě strany :D

Půjčovali jsme si auto, ale já ho neřídil, nějak jsem neměl odvahu. Nejhorší byly kruháče....

Ale Clinte, look right je v prekladu volně prelozeno 'vypadej dobre/skvele'. Evidentně tam treba maji problém s vetrem, tak aby jsi se ucisnul.

Mimochodem nevím jak vy, ale ja se vzdy koukam na obe/vsechny strany, takze me by se tento problém netykal. Za prve u nas auto muze predjizdet jine jedouci auto, takze vylitne zprava a nebo stoji naproti u baraku auto a zase ho jine objizdi, takze znovu vyleti zprava - tudiz jsem zvykly malinko povyjet a cumet na obe strany, jedno kam drive, zakon schválnosti zde funguje na 100%. A jako chodec koukam na obe strany odmalicka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...