Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Tak jak říkám někdo na dražší auto nemá, ja bych případně taky do i30 nebo do Ceedu šel pořád je tu nějaký potenciál, ale co je v Dacii možné považovat za komfort fakt nevím. Kromě toho, že je nejlevnější, v tom nevidím žádnou jinou výhodu a pro mě tohle auto prostě neexistuje. To radši budu jezdit v mém starém pekáči. Je to o penězích, ale sakra, když v tom člověk tráví denně nějaký ten čas, tak se taky musí trochu v té pixle cítit... a majitelé těch opravdu evidentně nejlevnějších aut nemají žádný vztah k autům...taky to potom vypadá, když vedle někoho takového postavíte svoje auto...

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může mít člověk s Loganem vůbec radost z pěkného auta?

Muze, z noveho auta je vzdy radost :D, vis Clinte? Ten pocit, ze ti nikdo nestocil tachometr, ze jsi prvni kdo prdi do sedacky, v zadu si muzes sednou a zadny biologicky material ti neleze do zadku, v kufru nikdo nevezl prejetou srnu... auto neni slepenec ze dvou kusu atd... to jsou same radosti k nezaplaceni.

Tak jak říkám někdo na dražší auto nemá, ja bych případně taky do i30 nebo do Ceedu šel pořád je tu nějaký potenciál, ale co je v Dacii možné považovat za komfort fakt nevím. Kromě toho, že je nejlevnější, v tom nevidím žádnou jinou výhodu a pro mě tohle auto prostě neexistuje. To radši budu jezdit v mém starém pekáči. Je to o penězích, ale sakra, když v tom člověk tráví denně nějaký ten čas, tak se taky musí trochu v té pixle cítit... a majitelé těch opravdu evidentně nejlevnějších aut nemají žádný vztah k autům...taky to potom vypadá, když vedle někoho takového postavíte svoje auto...

Je videt ze o tom vis prt, auta si vazim. Ja zas misto abych jezdil v 10 let stare a nespolehlive pixle, tak koupim neco jineho - jedina vyjimka je u mne felicie, opravy levne, technika jednoducha, mit klimu, tak se ji snazim drzet pri zivote. A kdyz vidim jak je vse spotrebka + vse se sere + co rok to me nekdo naboura, tak nema smysl kupovat drahe auto. A ty dnesni nafoukany motory s zivotnosti desitek tisic kilometru taky nejsou zrovna terno, po kterym bych touzil. Vsak si kup nejakou prefouklou oktavu, jak v nafte ci benzinu, 5 let starou za 250tis+ a mozna se budes divit, co budes resit za levne zavady. Co Dacie nema, to se ji nevysere.

no nepotěšilo mne to.

Me zas jo a v pondeli bych z unie zas vystoupil ja.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muze, z noveho auta je vzdy radost :D, vis Clinte? Ten pocit, ze ti nikdo nestocil tachometr, ze jsi prvni kdo prdi do sedacky, v zadu si muzes sednou a zadny biologicky material ti neleze do zadku, v kufru nikdo nevezl prejetou srnu... auto neni slepenec ze dvou kusu atd... to jsou same radosti k nezaplaceni.

.

Tak já radost měl uuž několikrát, pač jsem měl víc novejch aut, takže to znám. Ale člověk má radost pěkných aut, což u Dacie jaksi nejde dohromady :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:rolleyes::kol-48:

 

 

 

Brexit chvála Bohu vyšel. Teď jde jen o to, co v reakci na tuto událost vymyslí ta eurohujerská věrchuška - jen aby to nebylo ještě více Evropy = ještě větší integrace, regulace a buzerace. Ovšem pro takovou EU jsem v referendu o vstupu do EU nehlasoval... :unsure:

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...