Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Mě by ani ta výměna žárovky tolik nevadila - to jsou korunové položky, spíš mě štvalo to, že se mi už nedařilo zacvaknout zpět celé světlo :kol-29:

Teď se mi to podařilo hned - asi proto, že mi minulý rok poupravili v servisu nárazník, aby to líp zacvaklo.

Auto je dávno po záruce, takže nečekám, že by mi něco vyměnili zadarmo, ale poptám se při prohlídce co a jak.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi mám nějaké záhadné proudy v osvětlení  - již třetí rok po sobě měním žárovku denního svícení na pravé straně - vlákno je vždy OK ale nějak se tam natavuje kontakt, tak to někdy nesvítí :

attachicon.gifžár..jpg

 

To bylo na mé dvojce normální, vlákno OK a po půl roce žárovka denního svícení odešla. To bylo jediné, co jsem furt měnil. No, vyřešila to výměna patic, pač ty původní byly vadné už z výroby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Říkám to pořád, dneska je jedno co se koupí, všechno je to na prdel a hraje akorát roli štěstí na kus. Jediné v čem je to pro koncern horší, je fakt, že byly dlouhá léta daleko před konkurencí a teď je všichni doběhli a tak se zdá že stojí koncernová auta za howno, ale nestojí o nic víc za howno než jiné značky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to máš jedno s druhým. Vývoj, ekoterorismus, platy, udržet prodeje, průsery a hlavně se rapidně zvyšujou roční nájezdy. Stále se něco vymýšlí, aby s autem mohl jezdit i totální imbecil, přitom lidstvo degeneruje, silnice jsou čím dál horší a rychlostní limity čím dál menší.Pak se nediv, že ty auta nic nevydrží.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo Clint měnil jen žárovku, pak jen doléval galony oleje až to bylo na výměnu motoru a tak vyměnil celé auto -  nejspolehlivější Saňku.  :kol-28: Těch 67 závad ze 100, víš jak to je? 99 aut nemělo žádnou závadu a jedno auto mělo 67 závad, ano to byl můj Rapid  :kol-28:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci benzín, údržba je min. poloviční co se nákladů týče a kupovat 150t naftu je akorát tak začátek toho co už mám za sebou. Naftu jedině zánovní, nebo benál s tímhle nájezdem. Ty Focusy jsou ježděné kolem 120t km a stáří 4 roky. Výbava solidní možná stejná jak elegance u Octy a stejná cena. Ano je to menší, ale tak co, kočár už nevozíme...[emoji6]
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kup si co chces a co vyhovuje tobe. A je tady neposlouchej, poslouchej jen me. Vse je lepsi nez Skoda. [emoji3] Na druhou stranu dat 300tis ( coz uz je relativne dost penez) za nejakou volitanou 3-4 roky starou sunku se 120 tis bych asi nedal. Za 300 muze uz byt relativne slusne nove auto. Jem hold nebude mit 200 koni a hromadu picovin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrra Stringo neposlouchej vůbec, tím mu právě přivodíš k naší radosti infarkt. On si přímo lebedí v tom, když někdo nadává na Škodovky, je blahem bez sebe a šťastně pobíhá s Vencou z bistra po nádraží a křičí radostí. To mu nemůžeš dopřát. ;)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...