Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Dotaz na pravni a technicke oddeleni klubu. S Thalii jezdim uz asi 2 roky celorocne na zimacich. No nyni v prosinci budu muset na technickou a jsem na vazkach zda-li kupovat nove zimni pneu ci nikoliv. Maji zadni 5mm, predni malo pres 4. Tedy hranicni. Dotaz tedy zni jak se pri STK budou na to koukat kdyz uz treba v prosinci mit ve predu ty 4mm mit nebudou kdyz povinnost zimnich pneu je u nas dana vnejsimi vlivy. Auto jezdi tak 300km mesicne. Tedy nic moc a myslel jsem ze jeste tuhle zimu + pristi leto daji a pak je vyhodim. Co myslite.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím, že je to OK za předpokladu, že nebudou splněny podmínky pro povinné použití zimních pneumatik.

Co říká zákon?

Zákon ukládá povinnost mít na motorovém vozidlu kategorie M nebo N obuté zimní pneumatiky pokud:

1. Je mezi 1. listopadem a 31. březnem

... a zároveň ...

2. na pozemní komunikaci se nachází souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza, nebo lze vzhledem k povětrnostním podmínkám předpokládat, že se na pozemní komunikaci během jízdy může vyskytovat souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Thalii ridim vetsinou ja nebo soused. Zena vzdy Rapida. Taky bych nerad aby se sousedovi neco stalo. Kdo by pak platil.
Pawouku diky, ja si to myslel. Hold budu muset pockat az nebude snih kdyby nahodou byl po x letech. Nebo pojedu delat STK do Prahy. [emoji3]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna schanim pro tchyni něco na ježdění na zimu. Tak mě napadlo, že bych řekněme za deset tisíc a flašku tuzemáku koupil od Petrrra tu olítanou Thalii, tchyně moc dobře nejezdí a na to votrsání by to stačilo
Navíc ve vesnici se jí nikdo smát nebude. Mají tam ještě i stodvacítky, takže s timhle hejbátkem mezi ně dobře zapadne [emoji6]

Odesláno z mého D6603 pomocí Tapatalk

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

25 minutes ago, Clint said:

Zrovna schanim pro tchyni něco na ježdění na zimu. Tak mě napadlo, že bych řekněme za deset tisíc a flašku tuzemáku koupil od Petrrra tu olítanou Thalii, tchyně moc dobře nejezdí a na to votrsání by to stačilo
Navíc ve vesnici se jí nikdo smát nebude. Mají tam ještě i stodvacítky, takže s timhle hejbátkem mezi ně dobře zapadne emoji6.png

Odesláno z mého D6603 pomocí Tapatalk
 

ji dej svoji oktavii, dyt máš motorku ;)

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrrr je strašně závistivej. Pawouk má totiž měsíčně za moderátorství víc, než on vyhraje za pět let v Lotynce. Pawouk si za pár let koupí tu Ramku a Petrrr tak akorát šoupne kindera do šmelcu [emoji6]


Než cpát prachy židovi v Lotynce, lepší je prošustrovat s holkama v klubu [emoji1]

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co k tomu dodat ? Když on tohle člověk v té chvíli netuší, takovou krávu smést ze silnice....

Já vím, ono se to lehce řekne, ale v té chvíli se rozumný člověk snaží zabránit nehodě.

Mě to taky nejde i když si někdy říkám, že by to chtělo někoho trochu požužlat aby si to pamatoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...