Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 15 minutami, Clint napsal:

Rádiusi, tak probůh nejsi blbej snad a čteš forum, což vidím, podle tvých reakcí na naše příspěvky. Takže zcela určitě nemineš půlmetrové červené upozornění v našem vláknu, že se chystá a hlavně kdy se chystá náš pravidelný sraz.....;)

Komu není rady, tomu není pomoci. Je to stejný každý měsíc.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rádiusi, tak probůh nejsi blbej snad a čteš forum, což vidím, podle tvých reakcí na naše příspěvky. Takže zcela určitě nemineš půlmetrové červené upozornění v našem vláknu, že se chystá a hlavně kdy se chystá náš pravidelný sraz.....;)

Nectu, mel jsem hodne prace, tak se makalo, pak dovolena, dalsi prace se nakupila a ted sem vlezu a je po srazu. Predstav si kdyby jsi odjel na dovcu a letiste se kvuli tobe zavrelo, taky bys pak nestihal :D, to by bylo letadlo co 20s a jeste s poradnou porci dat.
Radius to Clinte ale čte týden po srazu [emoji23]

Notebook je na práci pohodlnější než foun nikde jsem nepsal nic o tom, že je to jiné než klasické PC... Jinak já mám 5,5" foun a jak píšeš, dneska na tom i dělám skoro všechno...

Tj, ale tys psal ze notebook je na praci (nic o mobilu; to jsem jen dodal ja, ze dnes naopak lze i jiz spoustu veci s obdobnym komfortem poresit i na mobilu) Znam spoustu lidi stejneho nazoru a nakonec dopadli tak, ze chteli delo s grafikou, kdyby nahodou treba meli chvili, tak ze i zaparej. Takze ntb neni ani nahodou prenosnej, ale prevoznej, vydrz baterie tim padem take neoslni, hlucnost z principu veci take neni zanedbatelna a s tou praci to dopadlo tak, ze pulka ma klasicke ntb, tedy prevozny ntb priveze domu a nastrka do nej 6 kabelu a sedne k 'k pc', druha polovina koupila alespon nejaky Delly apod a tedy maji alespon vicemene pohodlnou dokynu, ale take vlastne sedaji 'k prevoznemu pc'. Tedy vsechny hlavni argumenty pro ntb padly. Naopak ja pred 10ti lety volil ntb na konzumaci obsahu s vyhledem do budoucna - ne na praci ani hrani, tedy maximalni vybavu, vykon cpu, integrovanou grafiku (zadna grafika v ntb neda vykon a komfort tech v pc a jeste stejne nejdou snadno vymenit, takze po roce uz je ntb stejne jen 'na praci' a ne na hry), vydrz baterie a po 10ti letech mam ntb ktery na puvodni baterii vydrzi 4h, cpu stale bez problemu utahne BR ripy (zkousel jsem bezne dostupny sample na netu co mel 40Mb datoky tok ve full HD), mam Nku wifinu (ne AC, ale stejne nemam zadne AP a narust vykonu je maly a cena AP je dnes kolem 2tis za holotu, oproti 700 za luxusni N) a 1Gb sitovku - tedy dnesni standard (pred 10ti lety luxus). NTB stal tehda 25tis a vsichni co kupovaly obdobne, ale zamerene i na hry i uz maji davno za tu dobu i treti NTB za podobnou cenu a drive mely polovicni vybavu co ja a platili kolem 30tis. Navic mam i konektor na dokynu, rikal jsem si co kdybych PC jednou opustil... a to se stale nestalo a nestane.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No do Dacia servisu budu jezdit jen 1x rocne na garancku, to si me pletes s Clintem a Skodovkou :D, takze bych informaci stejne nemel.

Kokto mozna zmenim nazor, aktualizoval jsem telefon na Android 6 a ta cubka mi zacla sama aktualizovat po 4 dnech aplikace, ktere mi tam cekaly, pac jsem nesouhlasil s rozsirenim prav. A co na to Google?

Nic, muzete prece opravneni zakazat, no a kdepak asi tapatalku zakazu smirovat v telefonu (kdo vola, kdy vola, spousteni po startu).
Zakazal jsem volani i galerii a ejhle, nejde zapnout. No to je gol.

V novym tapatalku ani nejdou vkladat fotky.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč by ne? stejně většina lidí má stejně v oktavii nějakej dehet jako 1.6 TDI :D

jako náš dodavatel, jezdí ročně 80000-100000km a prosil o 2.0 TDI alespon a stejně mu dali mrdku typu 1.6 TDI.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobre Dacie se nemusi libit kazdemu. Jsou ale lidi co preferuji cenu a uzitnou hodnotu treba. Pomer cena - vykon. A je dobre, ze takova auta jsou. Kazdy si muze vybrat. Pokud si ovsem dovolim porovnavat interier Skodovek a treba i posranych Renaultu tak Renaulty nemaji papundeklovy dvere tvrde plasty kdekoliv jinde atd. Jinymi slovy, interier Skodovek neodpovida cene za jakou se prodavaji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, FannanekH napsal:

To jako někdo fakt přešel z novodobý škodovky ( 2000 a novější) do Dacie? To jako pomatení smyslů nebo to má jak spotřebák, dva roky a pak do šrotu?

 

před 4 hodinami, FannanekH napsal:

no tady nejde o motor, ale vždyť je to zevnitř hnusný jak cigánská mateřská školka..

 

To je sice možný, ale cena za kterou se Dacie prodávají tomu odpovídá.

Nehledě na prodeje a to nejen u nás.

Mám obavy, že nám koncernový vůz zdaleka nemusí sloužit déle než jiná značka vozu. Navíc za násobnou cenu. Bohužel....

  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar jitrnice. Naskytla se mi mozna moznost koupit zdenou garaz s elektr. v garazove radovce cca 500m od bytu za 70tis co si myslite. Docela o tom uvazuji. Jedno auto co se vzdy nepouziva by bylo v garazi. Mel bych si kde auta vysavat atd. Navic to pojme par veci z bytu co uz nejsou tolik potreba pac ten byt neni nafukovaci. Pneu a kola ze sklepa atd. Jde o to ze clovek uz je pohodlnej mit auto pred barakem a aby to pak nedopadlo ze tu garaz vlastne nevyuziju..i kdyz tady ji prodam vzdycky v te lokalite poptavka prevysuje nabidku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...