Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

To myslíš, že Tě jako povezu ?
Tak když budeš mít platnou jízdenku ... a jestli budeš chtít, pustím Ti i topení - že bych z Tebe rovnou udělal výpečky.

Jizdenku maaam, dokonce za 40Kc na 4h, to vy prazsky ani neznate.
Aha, takze v buse se to musi poustet rucne, tedy ridici to predpokladam zapomneli vzdy pres cely leto vypnout a vzpomenou si tesne pred podzimem, kdy uz by to mohli nechat zaple. Tramvaje to maji predpokladam v cene automaticky. Rekuperaci nikdo nechce a tak to pustime do kabiny pro posadku.
Nazdar hoši, jen kontrola, jestli se to tady moc nezvrtlo [emoji1] Sraz nevím jestli v květnu stihneme, spíš ne a tak to necháme na začátek června. Už bychom mohli sedět venku. Taky pořádně protáhneme toho sitygoua, v teple bude určitě línej. Nejdříve jsem řešil zkurvenej kašel, potom zkurvenou rýmu a nakonec mi letadlo zkurvilo uši. Ale už je skoro dobře a tak už se těším, až pokecáme, zasmějeme se kinderce a vochčijeme zase za tmy Rádiuse hnůje [emoji23] [emoji23]
 
 

Mam dobry vztahy se sykorkama a vrabcakama, zkus a poznas bilou pomstu.
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, FannanekH napsal:

tak dneska je hezky dneska by to šlo>..takže se začnu pomalu připravovat na karieru nezaměstnaného :-)))

souhlas, akorát v bazénu je nějak kyselá voda, zasrané automatické dávkování( sere se to jak slepice ve znaku :D)

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a to ja jel dnes na kole domu z prace 1.5h. Blatniky jsem nechal doma a to byla chyba, veeelka chyba. No zitra jedu zase na kole do prace tak snad uz nebude tak mokro.
Jak vidite jsem super eco pohon co se sam sebe odveze. EU by ze me mela radost.
To pak clovek zjisti kolik energie se skryva v 1l benzinu ( a to se 60% ) premeni v teplo. A co za ni pouze zaplati.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...