Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Ty krávo, to se někdo má. No jo Pražák.

Stane, už to uvádějí i v reklamě, těma malýma písmenkama na konci spotu. Třeba New Rapid a Rapid Spaceback, tam se to píše určitě. Taková berlička aby je nikdo nemohl zažalovat. Píše se tam, "sype se již v záruce". :D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Petrrr napsal:

Ty krávo, to se někdo má. No jo Pražák.

Stane, už to uvádějí i v reklamě, těma malýma písmenkama na konci spotu. Třeba New Rapid a Rapid Spaceback, tam se to píše určitě. Taková berlička aby je nikdo nemohl zažalovat. Píše se tam, "sype se již v záruce". :D

Aha, tak to já nesleduji - kindercárku si já kupovat nebudu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No do budoucna ani já ne i kdybych s ním byl spokojený. 1,0TSI tříválec ať si nechají. No a na ostatní modely mám svůj názor. Mně se prostě Škoda celkově znechutila. Nemůžu za to. Takový je můj osud. 

Na nějakej Žamberk jezdí lidi co mají už v podstatě veterána s nasypanýma penězma za kraviny co hodnotu auta stejně nezvýší,  tedy přidaná hodnota nula ( lákadlo pro zloděje) - Ozák, pak lidi co raději se svou Škodou ani nejezdí aby se nezačla sypat ( Motos, Stanmar, Pawouk) a mohli stále tvrdit něco o dokonalosti těchto aut. No a pak fanatici jako Clint, Pancho, co jednou až přijde jejich čas si nechaj dát na oči znak střelené slepice pro Chárona aby je v Superbu převezl na druhý břeh. 

No pak se najdou vyjímky jako Kokta, ale ten tam jezdí jen jako provokatér a kvůli žrádlu a aby si zasouložil s mladíkama v O1. :D:D:D Ty mu totiž na ty pohádky o červeném Porsche skočí.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a bude tam závodní okruh? [emoji3]

Jako kazdy rok, zamcene toalety a na to prijdes, az si k nim das zavod :)
No do budoucna ani já ne i kdybych s ním byl spokojený. 1,0TSI tříválec ať si nechají. No a na ostatní modely mám svůj názor. Mně se prostě Škoda celkově znechutila. Nemůžu za to. Takový je můj osud. 
Na nějakej Žamberk jezdí lidi co mají už v podstatě veterána s nasypanýma penězma za kraviny co hodnotu auta stejně nezvýší,  tedy přidaná hodnota nula ( lákadlo pro zloděje) - Ozák, pak lidi co raději se svou Škodou ani nejezdí aby se nezačla sypat ( Motos, Stanmar, Pawouk) a mohli stále tvrdit něco o dokonalosti těchto aut. No a pak fanatici jako Clint, Pancho, co jednou až přijde jejich čas si nechaj dát na oči znak střelené slepice pro Chárona aby je v Superbu převezl na druhý břeh. 
No pak se najdou vyjímky jako Kokta, ale ten tam jezdí jen jako provokatér a kvůli žrádlu a aby si zasouložil s mladíkama v O1. [emoji3][emoji3][emoji3] Ty mu totiž na ty pohádky o červeném Porsche skočí.

Co ma Kozak na aute?
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes nevíte (ale ani nikdy před tím), na jakýho magora narazíte ... "Paní" se asi snažila vychovávat, sama ale byla najspíš předjeta v rámci pravidel. Jestli nebyla s to kousnout jeho další předjíždění sama s dítětem v autě a provedla co provedla, je to ještě větší magor než autor sám ...

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"otočit se za princeznou".. to je ženská, by potřebovala asi opravit mozek [emoji3] bojím se vyjet na normální cesty, když čtu tyhle neřidiče... 

Tak ja pravidelne vidim jak se zensky malujou v aute, chlapy jak snidaj a v radiu rikali bombu, ze prej jel Ondrej Cina do prace na babete, zastavil na cerveny vedle auta a tam si zenska čistila zuby. Ja uz videl ve Strasnicich prechazet chlapa po prechodu a pritom jezdil po brade el. holicim strojkem.

 

Jinak zakon pravi, ze tobe neprislusi urcovat kdo jede a nejede rychle, mas povinnost proste uhnout a maximalne to oznamit policii, ktera pravomoc rozhodnout ma. Tedy pan jestli jel rychle nebo ne je uplne vedlejsi, nejvetsi bota je braneni predjizdeni, to je jeste vice hazardujici nez 60km/h v obci, vsak na tom videu je videt jak dupal kvuli ni na brzdu a klickoval. Vyskolil ji pekne, jak chtel pokracovat rovne a pak si rika, tak se projedu za ni [emoji3].

Navic on se zachoval presne jak mel, videl rychle prijizdejici auto, tak evidentne zpomalil a uhnul na krajnici, to bylo primo ukazkove.

 

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...