Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, PANCHO napsal:

Upadne ten.vnitřek. A bohužel do.motoru

Tohle by asi mohl znát i Clint, kdyby si nechal tu 1.8 trochu dýl. Tohle vypadá na pravidelný dolejvání oleje, který asi nepotřebovalo jeho výměnu ... Co je to za motor?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Sabiza napsal:

28 tisíc? Měním na každým autě po patnácti tisících... prostě nevěřím tomu, že se mají měnit po 60 tisících.

Copak u HTP víc nevydrží? Mně prostě vždy vydrží  předepsaný interval bez nějakých potíží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to by spíš značilo nějaký problém - něco se děje s motorem. Kdysi v práci nám měnil servis (a zároveň majitel - půjčovna aut) svíčky na Feldě asi po 120 tkm - to už motor začal cukat, jinak do té doby frčel jako nový. :worthy

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, Pawouk napsal:

Copak u HTP víc nevydrží? Mně prostě vždy vydrží  předepsaný interval bez nějakých potíží.

1.2 TSI u bratránka, pokud si auto šoural, tak to bylo ok. jak si dal plnej plyn a vytočil do 6000 otáček, tak to začlo cukat. měl najeto cca 80000km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale tam už měly bejt v 60tkm měněný ... Jinak to BWA má stejně jak novější TSI 1.8&2.0 interval dokonce 90tkm/6let, info tu padlo xkrát. Jen poslední 2.0 z OIII vracej zpět na 60tkm/4roky.

Editováno: , autor: rayx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, rayx napsal:

No ale tam už měly bejt v 60tkm měněný ... Jinak to BWA má stejně jak novější TSI 1.8&2.0 interval dokonce 90tkm/6let, info tu padlo xkrát. Jen poslední 2.0 z OIII vracej zpět na 60tkm/4roky.

JJ, to sedí, mě čeká první výměna v těch 90 tkm....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rapid ma predpis 60tis/4roky a to jsou si myslim stejny iridiovy svicky za 400kc kus co maji i vykonejsi varianty ( nebo se pletu) ja je tedy uz menil myslim pri 55tis a nic zvlastniho jsem na nich nenasel. Tehda jeste v AS jsem si je nechal vratit. Taky je pravdou ze ten typ svicek se ani jinde sehnat pod 350 nedalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...