Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 6 hodinami, Petrrr napsal:

To vis, Clintovi misto zhavicich svicek zahrivaji spalovaci prostor vne kuny. On svicky nepotrebuje.

No ale ještě jsem neslyšel, že by ty naše odpadly do motoru :D

 

EDIT: kua, jsem chtěl citovat Pawouka :huh:

Editováno: , autor: beuticek
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moc  oleje,na 15t necelej pul litr,to neni moc,kdyz sem vyndal svicky  tak byli vzdy pekne,vypalene,ze tahle je cerna je proto ze sem poslednich  5km dojel na tri valce.  

A jak jezdi ten novej motor 1.5 TSi RS Evo?
Kupte si chrochtáka a nemusíte svíčky řešit vůbec [emoji3]

Jo v zime staci letlampa na 10 min pod motor a pak na 20 min za jizdy do kabiny.
Hele koukal jsem na červenec ohledně grill párty u Clinta [emoji6]
 
Takže by to mohlo jít od 16.-21.7.   

Ja bych prijel toho 16.7 a zase bych odjel, cely tyden bych u tebe na zahrade nebyl.
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No uděláme to toho 16. v neděli, je to dostatečně dopředu dané, každý pokud nebude na dovolené si to může zařídit ;)

 

 

Takže chlapci a jejich drahé polovičky,

Grilovačka u Clinta

bude 16.7.

v neděli od 15:00 hodin!

 

 

S sebou si klidně přivezte nějaké maso, ono se to sežere ;) 

Motos nic nevozit!

Toho hostím já osobně na oplátku za grilovačku na Obozu ;)

Rozhodně se to protáhne do tmy...s tím se počítá ;)

K pití bude čipovaná Kofola a Birell

Takže oslavme společně na den čtyřletou oficiální existenci tohoto vlákna na Škodahome... 

Kdo bude chtít něco přivézt, tak nějaké maso a něco na stůl (krekry, buráky, křupky, tyčinky apod)

Chleba, omáčky, horčice zajištěny.

 

Účast již přislíbili:

Clint + 2

Motosman +1

Kokta (99% ano)

Arlo (10% ano)

Rádius + 1

Ozák

Beutiček +2

Sabiza

Petrrr

Tomiikk

SidCZ

Stanmar

Pawouk (60% ano)

Stringo

Pancho + 1

 

 

 

 

 

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 2
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, PavkaKorčagin napsal:

Nepřijedu. Zahrádkářská sezóna.

 

Jasný, bohužel se nedá 100% vyjít všem vstříc, s tím jsem ani nepočítal....Bohužel to tak je. Ovšem na zahrádku se můžeš vysrat, tím ji pohnojíš a vydrží ten celej den bez tebe ;)

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný hoši....Na Koktu jsem zvědavej, naposledy byl v Hradci ;) A Stringo se možná konečně potká s Kinderplačkou, což bude takový malý zázrak :D .

 

Arlovi se termín nehodil, ale protože to prostě jinak nejde, slíbil, že to zkusí vymyslet. Ozák bude asi potřebovat transport, pač nebude schopen řídit, ale to zařídíme nějak ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po dohodě s Ozákem bude čipovaná kofola ;)

 

Seznam lidí a informace budu pravidelně aktualizovat, proto se vracejte na stránku oznámení grilovačky u Clinta, aby jste věděli co je nového....

 

 

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panchovi nevolám ani nepíšu, protože je to již jaksi zbytečné. Nebere telefony a neodpovídá na zprávy. Navíc to co předvedl Ozimu a naposledy mně na Obozu, kdy Motos pro Pancha koupil maso a ten se neobtěžoval ani napsat zprávu, že nakonec nedorazí. Zajimavé, co se děje, všichni se shodneme, že Pancho nebyl špatnej kluk a kámoš. Takže to nechám na něm, jestli to tady čte, ví o tom a může sám napsat, jestli přijede nebo ne. Rádi ho uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...