Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Sabizo ty jsi kůň [emoji1] , ale to klokaní bych klidně ochutnal!!!

No čeho tedy bude málo? Přijedu nejspíš na motorce, tak mám přivést něco slaného? Brambůrky, oříšky, tyčinky? Masa asi bude dost jak to tak čtu, pití taky zajištěné, tak me nic dalšího nenapadá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak maso si každej většinou dovezl sám, neb každému chutná to jinak a navíc by se asi Clint prohnul, i když prospané 2 šichty a měl by to doma.  A Arlo mě nasere jestli nepřijede. Né, že bych ho chtěl vidět, ale dovezl by mi maso. :D

A chllapi, řeklo se bez bab. A když tak dcery a manželky max 18-25let. Jinak to nemá cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uprimne koukam ze mam take psano osobu navic a na grilovacku mi to prijde zbytecne (pozvani do hospody s romantickou prochazkou, proc ne). Ale pak mi doslo ze bych si mohl dat nejake piti [emoji3], to zase nezni spatne. Takze jak? Mam se ptát jestli pojede nebo nemam?

 

 

Nepujdem makat na Slovensko? Pry budou mit hodne volnych mist.

 

http://zpravy.e15.cz/zahranicni/udalosti/zamestnanci-slovenskeho-volkswagenu-stavkuji-chteji-vyssi-mzdy-1333939

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli splňuje kritérium 18-25, tak ano, bikiny jsou povinností, v opačném případě je nám líto. 

Stringo, špatně asi čteš, maso svoje, vše ostatní zajistí Clint, jako třeba chleba, kečup atd. V případě že chce někdo vzít nějaké křupky může. Tak jsem to pochopil já. Tedy nalož na motorku místo manželky nějakou krávu ( ještě lépe býčka z argentiny) a přijeď.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo Rádiusi, klidně vezmi mladou ;)  Říkám mladou záměrně, pač já sem už starej, stejně jako kinderplačka, ale nemám tam plesnivý fousy :D 

 

Stringo, jestli přijedeš na mašině, tak si nedělej s masem starost, vezmu i pro tebe.

 

Jinak po půlnoci bývá zvykem, že holky co přijedou choděj nahatý, ale ještě se to nikdy nerealizovalo, pač po půlnoci už tu žádná nebyla :D

 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...