Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Tak pozor, jsou uhly pohledu kdy se Rapid libi i mne, bo bych si ho nekupoval. Jedinej uhel je primy ze predu. To stoji za hovno diky tomu jak je to uzke. O O3 FL by se mi libil tak pohled na vrakaci v hydrauluckem lisu akorad.
Kdyz vemes tvoje ranni hovno, nalepis na to znacek Skoda a odneses to Clintovi. Bude se mu libit. [emoji23]

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsi pěkný člen Škoda klubu,když preferuješ korejce před oktávkou.Mě se čtyřočko líbí.

Jako sorry, ale co je špatného, že jsme na Škoda fóru (když máme Škodovky) a řekněme svůj názor na stávající situaci v koncernu? V tom je právě rozdíl v lidech, co mají svůj názor a přehled a v lidech co jsou ovce a nechají se masírovat reklamou a hospodskými kecy typu "nic jiného než českou Škodovku bych nechtěl do baráku" tohle totiž platilo před 20ti lety, ale teď už tohle opravdu neplatí, koncern jen žije z dobré pověsti dob minulých a nechal se svým přístupem dohnat, ne-li předehnat ostatními značkami...
  • Pozitivní 5
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, sandál napsal:

To jsi pěkný člen Škoda klubu,když preferuješ korejce před oktávkou.Mě se čtyřočko líbí.

To je typická ukázka fanatika. No a co? Mně se nelíbí, je to hnus. To mám tedy povinně hýkat nadšením nad každou plechovkou, co vyjede ze škodovácké fabriky???  A ono se to projevuje i na prodejích, OIII FL pro fyzické osoby jde v ČR dolů. Ten vysmívaný Hyundai ji už předběhnul.

  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohuzel a prave my co Skodu mame radi ji musime umet i kritizovat za to co se nepovedlo a bohuzel posledni dobou se toho nepovedlo dost. Az na to, na co prichazeji fyzicke osoby, pac ty kupuji auta trochu jinak ( za rukama vydrene prachy), prijdou i firmy, tak se bude Skoda divit. Ono to neprijde hned, ale pomalu. Az Skodovkarum zustane uz jen ten argument o dostupnosti dilu a servisu, bude uz pozde.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Stringo napsal:


Jako sorry, ale co je špatného, že jsme na Škoda fóru (když máme Škodovky) a řekněme svůj názor na stávající situaci v koncernu? V tom je právě rozdíl v lidech, co mají svůj názor a přehled a v lidech co jsou ovce a nechají se masírovat reklamou a hospodskými kecy typu "nic jiného než českou Škodovku bych nechtěl do baráku" tohle totiž platilo před 20ti lety, ale teď už tohle opravdu neplatí, koncern jen žije z dobré pověsti dob minulých a nechal se svým přístupem dohnat, ne-li předehnat ostatními značkami...

 

před 3 hodinami, Pawouk napsal:

To je typická ukázka fanatika. No a co? Mně se nelíbí, je to hnus. To mám tedy povinně hýkat nadšením nad každou plechovkou, co vyjede ze škodovácké fabriky???  A ono se to projevuje i na prodejích, OIII FL pro fyzické osoby jde v ČR dolů. Ten vysmívaný Hyundai ji už předběhnul.

S tímto samozřejmě souhlasím, ovšem ne tak s cenou - pokud si poskládám H, nebo K podle mých představ, nevyjde mne o mnoho levněji než ochcávka a to ještě nemají benzínový motor velikosti třeba 1,8 tsi.

A abych dal takřka 600 tisíc za korejce - ne děkuji. To už raději 350 za Duster...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě dodávám - nejsem snad fanatik, ale Škodovka byla doposud moje srdcovka a jinou značku jsem zatím ani nevlastnil.

Takže mě to spíš mrzí z hlediska toho, jak k zákazníkům přistupují a že člověk s plným vědomím nemůže říct, jak jsou to po všech stránkách skvělá auta, leda by si to nalhával...

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, sandál napsal:

Tak za prvé nejem žádnej fanatik,to jsi přehnal,a co se týče prodeje O III,tak máš poněkud mylné informace.A nikdo tě nenutí,aby jsi hýkal nad každou Škodovkou.

Tak si pro příště odpusti podobné komentáře. Škodovka má v ČR registrace soukromé vs firemní vozy v poměru cca 20:80, u Octavií je to ještě víc v neprospěch soukromých.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...