Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Grill party byla vice nez luxusni. Timto bych chtel podekovat Clintovi, jeho pani a malemu Vasikovi ( ten jedinny ocenil Rapida [emoji3] ) za poradatelskou cinnost a ta pozvani. Jsem prezranej jeste ted. Staky a krkovice mi leze ven vsema otvorama. Kdyby k tomu byla tocena Plzen, chybel by k tomu uz jenom nejskej ten damskej strip a bylo by to dokonale. [emoji23]
Jo prst je pohyblivej a mam v nem i cit. Tedy snad do rana neupadne..

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když chyběl Kokta, komu tedy a kam Petrrrr strkal ten prst???

Clinte, jak nahraju loga stanic do rádia v OIII? Vídám ta loga stanic rádií v některých autech a já mám jenom okýnka s názvem. Náhodou jsem na správu log narazil, ale chce to loga na USB nebo kartě, kde se dají stáhnout?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, stanmar napsal:

a to ještě nemají benzínový motor velikosti třeba 1,8 tsi.

 

Není to tak dávno, co sis v Nesuchyni stěžoval, že 1.8 TSI po určitém nájezdu stojí za hovno a jak se toho budeš potřebovat zbavit. Ono je možné dobře, že ty velké obsahy nemají. :D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě dodávám - nejsem snad fanatik, ale Škodovka byla doposud moje srdcovka a jinou značku jsem zatím ani nevlastnil.
Takže mě to spíš mrzí z hlediska toho, jak k zákazníkům přistupují a že člověk s plným vědomím nemůže říct, jak jsou to po všech stránkách skvělá auta, leda by si to nalhával...

Sluzebni 03 je nahodou luxusni auto!
Grill party byla vice nez luxusni. Timto bych chtel podekovat Clintovi, jeho pani a malemu Vasikovi ( ten jedinny ocenil Rapida [emoji3] ) za poradatelskou cinnost a ta pozvani. Jsem prezranej jeste ted. Staky a krkovice mi leze ven vsema otvorama. Kdyby k tomu byla tocena Plzen, chybel by k tomu uz jenom nejskej ten damskej strip a bylo by to dokonale. [emoji23]
Jo prst je pohyblivej a mam v nem i cit. Tedy snad do rana neupadne..

Peeetr tak ty bez do *, kdo ti prvni rikal ze ten Rapid vypada fakt dobre (a na ty roky a km...) a navic jsem to rikal hned Clintovi, pac me jako hostitel prisel na ulici privitat.
Díky chlapi, že jste dojeli, chyběl jen bezdomák Kokta :-) Bylo to super

A co Arlo?


Panove k cemu jsou Vam prazske platy, kdyz musite do toho predrazenyho servisu vyjet za Prahu, pac ten pan se evidentne snazi znackovy servisy Hyundaie v Praze likvidovat.

A kdo koupi liftback i30 bude jeste vetsi betatester nez onehda Rapidaci. O H se rika ze nemaji tuhe kastle a pri 100tis jezdej dvere za jizdy nahoru a dolu - dle toho jak se kastle krizi (plati pry hlavne o i30), proto nejspis vyrabeli jen vajicka, liftback musi mit ale karoserii mnohem tuzsi nez vajíčko - buh vi jak tohle dopadne. Ale ten lift je fakt nahradnej

Ps,
Prodeje 03 nejspis taky odrazi cena - ja v garazi rikam, nejaka holota co a pry mam paket ambition (ci jak se mu dnes rika) s nejakym paketem. No nechapu co v tom aute, nic tam totiz neni. Vse ma v barve, klima, lepsi radio, zrcatka a predni okna v elektrice a dalkac. Tot vse. Schranka na bryle je zaslepena, neni tam loketka, teplomat :D, ani omezovac. Co je teda ta vybava kterou Skoda ospravedlnuje zdrazeni? Prece nedela zdrazeni tech 5 ledek v kazdym svetle. 20 ledek se da koupit v drahým maloobchode (GM) za 60kc. VV ale bere triliony, 20 ledek maji za desetinu desetniku. Na cine je taky 100 kusu za 10kc a kvalitativne nemam problem, svitej porad.
Otevru si konfigurak a podivam se kolik ta zakladni Okta s 1.4TSi stoji a co obsahuje.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Sabiza napsal:

 

Není to tak dávno, co sis v Nesuchyni stěžoval, že 1.8 TSI po určitém nájezdu stojí za hovno a jak se toho budeš potřebovat zbavit. Ono je možné dobře, že ty velké obsahy nemají. :D

Já ale nepíšu nic o kvalitě - páč podle obsahu co máš Ty by jsi si to mohl jít rovnou hodit.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam takovej pocit, že tam to vrzání soudruzi z MB dali schválně aby si českej človíček našel rychle něco, na co si bude stěžovat...

 

jak jsem dneska už slyšel od klientů, je moc horko, je docela zima, slunce strašně svítí, chtělo by to víc slunce a ten vítr.. kdyby aspoň foukal ten vítr.. njn ale když on fouká ten vítr tak se člověk ani neohřeje..

 

takže asi tak...

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze by novej slogan pro Skodovku? Vime ze ceske ruce jsou zlate, vime ze ceske ruce jsou narod kutilu, proto jsme pripravili specialni nabidku pro ceske zakazniky sitou na miru. Najdi a sprav si svuj pazvuk* ;), i soused od vedle se hlukem odstehuje az prijedete.

*v zakladni cene vozu, ktera se tim zveda (balicek obsahuje dumyslne skryti pazvuků, garantujeme ze kazdy vuz ma vlastni nahodnou sadu pazvuků a jelikoz je to opravdu nahodne umístěné, tak Vam s tim neporadi ani zadny servis, ikdyby chtel; odpoved "s tim jsme se jeste nesetkali" opravdu neznaci pritomnost technika na skoleni, ale prosty fakt)

  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...