Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, Voice napsal:

Ale jenom v případě že by ho neřídil kokta.

hahaha, jezdí tam daleko lepší lidi než sem já.. já sem tak 60% řidič. Třeba takovej David nebo Fulín. :)

 

 

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapáci štramáci, škoda , že namáte "Vejfuk", Oplbiza tam vychvaluje svůj vodrbanej pekáč jako nejlepší káru pod sluncem ;) 

Je z toho uplně v ajfru, v autě i přespává, aby mu ho nikdo neukradl ;)  Nojo, toho už tady neuvidíme, dezertoval k značce pro německé bezďáky :D

Petrrr mu naslouchá a přemýšlí, jestli to taky nekoupí, že by prodal kindera do vetešnictví na náměstí. Přeci jen ho Oplbiza pěkně povozil na přední sedačce a Petrrr si připadal jako v ráji :D

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udělal jsem změny v členské základně. Pár lidí jsem vyházel (vč. Barbossy a Oplbizy) a přidal Koktu. Kokta je sice blekota a slibotechna, ale sem chodí a občas ho vídáme, tedy v Hradci...jednou za rok :D 

Sabiza - Oplbiza je vyloučen pro dezerci a navíc mě vyhodil ze svých přátel na Vejfuku, je jak slečinka co má krámy, neunese náš černý a tvrdý pirátský humor ;) Kokta je jiného ražení, toho nasíráme, vyhazujeme a smějeme se mu a je tu s námi dál ;) To si cením.

Barbossa a někteří další nejezdí a nekomunikují.....proto vypadli.

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úplně jsem hoši zlatí Oplbizáka vyřídil a zlikvidoval. To je moje specialita, tak to já prostě umím :D Teď doma brečí, pač nemůže za námi na sraz a přemýšlí, že by ze skály poslal tu východoněmeckou herku a koupil si konečně špičkovou Šáde ;) Vzpomeňte si na kinderplačku, jak mi psal denně maily a smsky, že by se rád vrátil. No slitoval jsem se tehdy nad jeho utrpením s modrým kinderem a mohl se vrátit k nám ;)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...