Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Jednání HMCZ zastoupení je ale na úrovni prasat, takže i když konstruktéři a technici se snaží a vyrábějí solidní auta, tak prodejní strana s nožem pod krkem předvádí neskutečný divadlo ... Nevím, ale jejich marketing mě teda úspěšně odrazuje.

 

http://ekonomika.idnes.cz/dalsi-spor-hyundai-a-dealeru-mluvi-o-bojkotu-fmp-/ekoakcie.aspx?c=A170410_182044_ekoakcie_suj

http://ekonomika.idnes.cz/hyundai-dealeri-soud-penize-kartel-dt5-/ekonomika.aspx?c=A170714_214932_ekonomika_pmk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupuju auto a servis minimálně po dobu garance. A, "známý" díky tomu co se v H děje v loni zaplatil na účet dealera a auto nedostal, teprve po velkých tahanicích, to co bylo vidět v tv a styl jednání ... Jasně, tvrdý je to všude, ale všechno má své meze, a i kdyby byla věc technicky navýši, hodně dlouho bych přemýšlel, jestli dát prachy někomu, kde se mi něco nelíbí. Ale, tisíc lidí, tisíc názorů.

 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to lenost a někdy zbytečnost. To je celé. Nechápu, jak někdo může myslet na to, že když nezabliká, že ušetří.

 

Já taky vždy neblikám, když třeba předjedu auto, nazpátek vždy blinkr nedávám, je snad jasné, že nepojedu dál v protisměru :D

 

Nebo když odbočuji a kolem mě není živáčka, nebudu přece blikat zajícům, aby se smáli :D

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Pawouk napsal:

Kupuješ auto nebo jakési žvásty? Já vždy a pouze auto, u kterého mě zajímají jiné parametry, než tlachání nějakých managerů.

Pawouku, jde o to, že úplně nesnáším takovuhle politiku a navíc mám furt škodovku rád, i když se to tady už moc nenosí. Proto souhlasím s ostatními, kteří to taky nepodporují. Hnůjdej může bejt nejlepší auto na světě, ale dokud tam bude soudruh Vošický, tak si ho nikdy nekoupím. Kámoš mi nabízel za cenu mojí ojetiny úplně novou i30ku v kombiku a v dehtu, ale s díky jsem odmítnul. Holt jsme každej jinej a někdy srdíčko zvítězí nad rozumem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nenosí to tady pár jedinců, které stihl Kinderplačka zvyklat brekotem a reklamacemi hloupostí :D

 

Já mám taky Škodu rád, i když bych měl nadávat, do minulého auta jsem zahučel. Tohle ale jezdí a nezlobí. No a jestli sem tam nějaká závada, je to stroj a spousta elektronických sraček, takže se holt něco pokazit může, je to stejné jako všude.

Nicméně dobře se mi v tom sedí, má to velký kufr, mám dost místa, ovládání jak to mám rád a jak jsem zvyklej, nežere a nerezne. Prostě  spokojenost. A servis za rohem. Jo a ještě něco, to auto se mi líbí ;)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 2
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě se teda nová i30 taky líbí a nemyslím si ze Octavia je daleko hezčí(Zvlášť FL a před FL s halogenama), ale CZ zastoupeni je opravdu k smíchu. Myslím, že kdyby měli normální vedení, ještě by se to lépe prodávalo. 

  • Pozitivní 2
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, beuticek napsal:

Pawouku, jde o to, že úplně nesnáším takovuhle politiku a navíc mám furt škodovku rád, i když se to tady už moc nenosí. Proto souhlasím s ostatními, kteří to taky nepodporují. Hnůjdej může bejt nejlepší auto na světě, ale dokud tam bude soudruh Vošický, tak si ho nikdy nekoupím. Kámoš mi nabízel za cenu mojí ojetiny úplně novou i30ku v kombiku a v dehtu, ale s díky jsem odmítnul. Holt jsme každej jinej a někdy srdíčko zvítězí nad rozumem. 

Tobě vadí soudruh Vošický, mně zase ulhaný šéf vývoje agregátů ŠA. Tož tak. Naprostou většinu zákazníků toto vůbec nezajímá, stejně tak, jako je nezajímají technické parametry auta, na rozdíl od konektivity a různých přiblblých asistentů.

  • Pozitivní 5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, Clint napsal:

Ještě budu muset zrevidovat tu členskou základnu. Je tu hodně kecalů, co se neobtěžují ani ukázat na našem klubovém srazu a tady pindají o sto šest :D 

já sem něco občas jenom špitnu ;) rozhodně bych si nedovolil vám tady do toho pindat :D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Clint napsal:

Ještě budu muset zrevidovat tu členskou základnu. Je tu hodně kecalů, co se neobtěžují ani ukázat na našem klubovém srazu a tady pindají o sto šest :D 

kdybyste neměly ty srazy v nesmyslný termíny a časy a vzdálenosti bych se taky ukázal.. ale když vy takhle..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Plačka jezdí z Varů a zvládá. Kokta dokonce jezdil z Hradce Králové, ještě v dobách, kdy měl škodovky rád. Teď jsme mu to zakázali, pač jezdil podřadnými, nebo starými vozy a měli jsme strach o jeho bezpečnost ;)

Termín??? Pokaždé jinak, jen ve stejnou dobu. A táhne se to kolikrát až do jedenácti večer....řekl bych skoro pokaždé.

To není sraz typu "sežer bramborák a za hodinu vypadni" ;)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...