Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 18 minutami, Petrrr napsal:

Na tebe Kokto sere bílej tesák, jednou to u tebe bylo tam na Ukrajině a od té doby na nás sereš. Moc si zlenivěl.  Od té doby co montuješ ta tepelná čerpadla. 

 

Nejen to, ale nemohli jsme ho vůbec poznat. Zřejmě akorát skládal doma uhlí a odskočil si na večeři :D  K tomu všemu mu ještě nešla doma elektrika a netekla voda. Zřejmě došla i pěna na holení a kalhoty měl zamknuté ve skříni, odkud mu pes sežral klíč ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, FannanekH napsal:

NJn bohužel mojemu životnímu biorytmu to neklapne.. nemůžu si to tak nějak dovolit.. 4 hod trávit někde na cestě nebýt den doma..to prostě u mě neklapne..

jn, pravda pravdoucí.. takovej klint se prospí v práci a pak odpoledne může srazovat se svojí vysněnou dehetovou oktavíí včetně tyče na zadní nápravě :D

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, kokta7 napsal:

pak odpoledne může srazovat se svojí vysněnou dehetovou oktavíí včetně tyče na zadní nápravě

 

To víš a jede rovnou do servisu, kde si stěžuje na vrzání a na kuny. Člověk někdy netuší, zda je horší plačka se svým Rapidem nebo „náčelník“ se svou Oktávií. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši pozor, Oplbiza se vrátil na forum, hlavně nikdo nesmíte nic říct proti Oplu, to by Oplbiza nervově nevydržel, byl by na zhroucení, měli by jste ho na svědomí :D

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Clint napsal:

Hoši pozor, Oplbiza se vrátil na forum, hlavně nikdo nesmíte nic říct proti Oplu, to by Oplbiza nervově nevydržel, byl by na zhroucení, měli by jste ho na svědomí :D

 

Já ani neodešel. Jen mě baví, jak tady brečíš. Přece si to nemohu nechat ujít. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo brečí, já jsem s autem stopro spokojen. Raději to napíšu ještě jednou. JSEM SPOKOJEN. Velkým písmenem. Aby to Oplbiza mohl přečíst. [emoji23]

Jenže to tu píšu stále dokola a Oplbiza je už jako Kinderplačka, mají radost jen z toho, že někdo má se Škodovkou problémy. Toho se u mě nedočká :D

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic nevrazlo, na to se připrav u své Inshitgnie :D  maximálně nějaké praskání, nebo cvakání a bylo odstraněno. V zimě se může něco objevit, ale neřeším. Spíš začnu řešit tvoji účast v mém vláknu a věř mi, že mohu zařídit, abys mi to tu neplevelil ;)

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...