Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

To je jednoduché, pokud to nepochopíš sám, že tě tu nechci dál číst, napíšu na patřičná místa.

 

Reklamace, když už jsi u toho byly dvě: Klapka klimatïzace a klika Kessy. Zdá se ti to hodně? Tak to prodej ten tvůj Oplshit :D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A hele, Sabizo jen do něj, žádné slitování, on rejpat může, ale když se do něj půstí někdo jinej je zle.:D Clint zapomněl ještě dodat třeba, jak se chlubí v jiném patřičném vlákně, že mu neřadí 5rs, že mu to nějak drhne, že se musí jednou za 2tis km soustředit aby mohl zařadit 5ku. :D

Clinta neber vážně, Škoda ho posrala jako nikoho jiného a on ji bude milovat víc než svou manželku a dítě. Tomu se říká závislost, závislost na Škodě, stejné jako je někdo závislý na chlastu nebo automatech. Dobřany, Dobřany, Dobřany. :D:D:D

Ale už píše Putinovi. Ten se ale na něj vysere, protože VW svolává v Rusku 3500 aut včetně škody kvůli nějakému problému. 

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Capture.thumb.JPG.31d8486dd933ebbebb60f75a3f7927c3.JPG

 

@Petrrr a na toto bys úplně zapomněl. Přeci jen to jeho auto nevrže a nedrnčí. Pokud zrovna neposlouchá přihrádku spolujezdce nebo B sloupek, ve kterém mu praská. Ale je v pohodě,  dá si jen nahlas rádio. :D

Editováno: , autor: Sabiza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plačka už mě nerozhází, pač ho znám a kdyby vysmahnul jako minule, zase by doma brečel, že ho nechceme a jestli se může vrátit [emoji23] No on sice Plačka brečí, ale kindera by nevymenil ani za 3 Ramky od bejvalého kamaráda opičky Obamy [emoji23]

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TO klint neprizna :)

treba v cupre nic nevrze ani po 60000km... a zavada byla jedina, sutry pod krycim plechem brzdoveho kotouce a obcas se to opakuje.

 

Ale vim je to spanelska mrdka ktera ma 2x vic kilowat nez klintovo auto a stalo to stejne peněz jako nový :D

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oplbiza se chytá stébla :D:D 

 

Hlavně se podívej na tvůj otlučenej opl jak píšťalka :D  Ta holka, co ti ho prodala s ním asi párkrát šla přes střechu :D

 

Vzadu máš místa na nohy pro kojence a těžký to máš jak šestikolka Tatra. Spotřebu znám dobře, kámoš Inshitgnii má. Takže si zametej na svém prahu.  Hele u nás v drogerii mají ve slevě sádru, mám ti objednat padesát kilo?

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se tady ovšem nekasám tím, že je Insignia dokonalé a božské auto. Já problémy toho auta znám - má o půllitru vyšší spotřebu než Superb, pomaleji reaguje automatické rozsvícení světel a automatické přepínání dálkových. Jinak škrábance jsem zrovna minulý týden doladil a drtivá většina z nich už dávno nejde vidět. :)

 

A co se týče toho místa... vlezl se na zadní sedadla kolega, který má skoro dva metry. Seděl tam a neměl problém s místem. Zajímavé, asi kojenec. To, že si vždy posuneš přední sedačku úplně dozadu a pak si jdeš sednout na zadní sedadla, je docela smutné, ale úplně stejně by dopadla i tvá vrzající kráska. ;)

 

 

 

  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Achjo Klinte. Když chceš mít vzadu hodně místa a sedět luxusně tak si kup A8 long, nebo mercedesa S kládu a podobný drahý auta.

 

at už superb 2 kterej má vzadu víc místa než tvoje oktavie 3, tak stejně se tam nesedí komfortně, protože sedák je krátkej a dobrej tak pro dospělého Japončíka.

 

@Sabiza u mé dayli popelnice oktavia 2 FL děštovy senzor a světelny senzor nefunguje od začátku. Když zasvítí přímo sluníčko do senzoru tak se rozsvítí světla a začne stírat deštový senzor :D dělalo to tak i u scouta před FL.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Největší problém má ten senzor, když vjedu do tunelu jako Blanka nebo něco podobného. Jak je ten tunel přesvícený, tak senzor netuší, zda jsem vjel do tunelu nebo se jen venku zatáhlo. :D Na druhou stranu když jedu pod nějakým mostem, kde je větší stín, většinou to světla zapne. Ale furt lepší, než abych to zapínal manuálně. :D

 

Jinak v OIII máš vzadu docela dost místa, to je pravda. Jen ty sedačky jsou tak pohodlné, že na nich létáš ze strany na stranu, když jedeš svižněji. Pokud chceš dost místa, kup si sedmimístného Kokodáka a měl tam jen ty poslední sedačky. :p

  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sabiza: Co by na tom bylo smutného? Posuzuji místo vzadu podle sebe. Jestliže v mém autě mám nějak nastavenou sedačku pro sebe, znamená to, že když vzadu povezu dospělou osobu, bude mít místa vzadu dost. Pokud budu řídit tvé auto a vzadu si sedne dospělá osoba, nedá si tam nohy, bude klečet na sedáku, protože tam místo nebude vůbec. Zní to logicky ne???  Ty jsi prostě podnormál, malá osoba, za tebou je místo i ve 126 Fiatu jak v limuzíně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže když si do toho auta sedal, posunul sis sedačku nesmyslně až dozadu s tím, že jsi měl na volant úplně natažené ruce. Tak může jezdit důchodce nebo někdo, kdo si neváží svého zdraví a netrápí ho, že si ty ruce v případě nehody zlomí. Ale každý svého štěstí strůjce.

 

A ty sedačky s bočním vedením máš i vzadu? Mimochodem, nevím co má za sedačky Octavia, ale já mám Ergonomic Sport Seat - http://www.auto.cz/opel-insignia-obdrzel-oceneni-ergonomii-sedadel-6831

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jestli nám chceš ukázat kvality tvého vozu (to jsi pro jistotu ukázal jen Plačkovi, u kterého jsi čekal, že ti to pochválí), můžeš ve středu přijet do Krušovic na předváděcí jízdy, my se rádi přesvědčíme a ukážeš nám to velké místo na sedačkách, jak máš ten ergonomic bussines seating a excelent quality driving :D 

 

Opravdu rádi se poučíme :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte, nenech se rozhodit. Už jsem to tu psal několikrát. Přijde mi to tu jako antiskoda forum. Holt když si někdo nestěžuje a je spokojenej, tak je hned terčem narážek. Ale my se nenecháme odradit. Všechny plačky upozorňuju, že příští auto bude ZASE ŠKODOVKA! B)

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...