Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Ano vrzalo, ale tohle je super vrzání. Ten plast je tenkej jak papír a když to strýcovi stálo na sluníčku a pak jsme měli někam jed a já za to chytl, tak takovej skřípot jsem u žádnýho auta neslyšel. To Rapid je teda oproti tomu bezhlučnej.  Ale víš co sedneš do luksusního vozu Šáde jen za 1,2mil a a při zavření dveří ( když člověk pomine ty papundeklový dveře) úlekem vypadneš z auta s pocitem, že ti to madlo zůstane v ruce, tak to je zážitek. POZOR! Uznal to i strýc a sám si toho všiml dřív jak já, což je co říct teda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 8. 2017 na 11:28, Clint napsal:

Je to lenost a někdy zbytečnost. To je celé. Nechápu, jak někdo může myslet na to, že když nezabliká, že ušetří.

 

Já taky vždy neblikám, když třeba předjedu auto, nazpátek vždy blinkr nedávám, je snad jasné, že nepojedu dál v protisměru :D

 

Nebo když odbočuji a kolem mě není živáčka, nebudu přece blikat zajícům, aby se smáli :D

No zajíci se Ti smějou na runwayi, když za nimi běháš se špuntovkou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele hoši, a co třeba tady uvést seznam modelů, značek a ročníků, který jsou naprosto dokonalý?  Bo kritizovat umí každej a když chci něco kritizovat tak si najdu na všem něco.... Mě vždycky doma učili, že pokud neumim říct o druhém něco pěkného tak ať radši držim hubu... a ono na tom něco je..

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je zajímavé, že mně na těch madlech nic zvláštního nepřišlo, no přiznávám, měl jsem to chvíli a možná bych si všiml časem. Za mě kokodák je povedené auto, ale v benzínu moc žere. Jel jsem s ním za dvojnásobné náklady a přitom to nebyl žádnej závoďák, ale to jsem vzhledem k váze a mohutnosti auta ani neočekával. Jo ale líbí se mi. A teď ještě musim plačku trochu nasrat, pač se mi líbí i O3 FL :D  Z počátku jsem byl rozpačitý, ale po shlédnutí v reálu je to gut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fanánek: možná nevíš, že KinderPetrrrova vysněná kára bez poruchy, vady s nejlepším motorem je ta americká kráva Dodge RAM. Sní o ní každou noc, manželka musí nosit doma zástěru s logem Dodge a místo houpacího křesla má doma v obejváku starou sedačku z RAmu.  Kouká jen na americké filmy, kde Dodge hraje hlavní roli a přitom popíjí kolu a požírá popcorn. Pak je v extázi :D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, Clint napsal:

Fanánek: možná nevíš, že KinderPetrrrova vysněná kára bez poruchy, vady s nejlepším motorem je ta americká kráva Dodge RAM. Sní o ní každou noc, manželka musí nosit doma zástěru s logem Dodge a místo houpacího křesla má doma v obejváku starou sedačku z RAmu.  Kouká jen na americké filmy, kde Dodge hraje hlavní roli a přitom popíjí kolu a požírá popcorn. Pak je v extázi :D

A není von příbuznej s Wolfem z jeho sorentosračkovlákna? pokud ne tak bysme je měli seznámit..by si notovali..

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KDO SI POČKÁ, KAŽDÝ SE SVÝCH ZÁVAD A KONSTRUKČNĚ NEPOVEDENÝCH RYCHLOKVAŠKOVÝCH VĚCÍ U ŠKODY DOČKÁ.  :D

O3fl KABAŇOVO POMSTA :D

JJ, když by toto projelo kolem O3fl, tak O3fl zavře všechny 4 oči, popraskají sami rozvody, silentbloky i ta tyč vzadu a skočí to samo ze skály.  Jo a až by dopadla, tak se sama ještě zahrabe. :D:D:D Kodiaqa by si ta Ramka hodila na korbu jako kapesní šukátko. :D:D:D

  • Negativní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nyní se vrátím k programu nadcházejícího srazu:

 

1/ Setkání v 17:00, potřesení pazourama (Tentokrát Kokta nebude, tak si nebude nutné mejt po tomto úkonu ruce)

2/ Konstatování, kdo přijel a kdo dorazí. Poté i kdo naštěstí nedorazí.

3/ Náročný výstup do prvního patra restaurace

4/ Vyhledání našeho stolu a výběr míst k sezení. Zde nebude nutné jako minule pokládat Koktovi na židli ubrousek, aby nedošlo k ušpinění židle.

5/ Výběr jídel, objednání a hodování. To se většinou protáhne kvůli Motosovi, který si objednává po snědení první a druhé večeře ještě třetí.

6/ Volná zábava od 20:00 po jídle, která obnáší pomluvy těch soudruhů, kteří nepřijeli (v tomto případě Plačka a Kokta) U Kokty se příjezd

    již nepředpokládá dopředu, takže místo pro něj ani není rezervováno. Pokud by přesto dorazil, sedne si na zem.

7/ Povinné vyzdvihování kvalit vozidel Škoda (Petrrr se nezúčastňuje, v tomto čase sedí na záchodě s průjmem)

8/ Debata nad hubnoucím programem Pancha, který z neznámého důvodu přestal fungovat a působí obráceně.

9/ V průběhu podávání zmrzlinových pohárů s malinama poté debata, týkající se nového modelu O3 FL.

10/ Přednáška Motosmana o bezpečnosti a pravidlech silničního provozu.

11/ Přednáška Ozáka o porušování silničních pravidel a používání antiradaru

12/ Kontrola Panchova mobilního telefonu a ukázka fotek samic se sdělením počtu navštívených swingers party.

13/ Dále již venku prohlídka vozidel a jejich technického stavu. kontrola Panchova auta a jeho čistoty v inetriéru (tentokrát se nekoná, auto v servisu)

14/ Dále přivítání opozdilců Tomiikka, Sida a samuraje Arla.

15/ Rozloučení a odjezd z akce v 22:00-23:00 hodin.

(Někdy bývá předváděcí jízda stíhačky CityGo od Kočkagina)

 

Rád bych požádal zúčastněné, aby nechodili ve tmě chcát na Rádiuse Hnůjdaje, minule si stěžoval, že zase pršelo a ostatní auta byla suchá.

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, kokta7 napsal:

aha, Oktavii 1 totiž nikdo neměl tady a nikdy nikdo s ní nejel.... děláš jak kdyby ta škodovka byla nějaká limitka :D

ano tam to vrzalo i v laurin a dement s tím hnědym dřevem.

kecáš, mě tam nic nevrže a na srazu babička byla. Může dorazit i ve středu.

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...