Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Hoši a hlavně hovořím pro své nohsledy a Škodamily....teď o víkend tu budu sporadicky, pač jsem na vejletě, takže spolehám na vás, že se tu za víkend nerozšíří kindernákaza, Plačka nakazil Koktu a ten projevuje vážné příznaky. Možná se tu zase objeví Oplbiza, včera jsme si popovídali, nechci aby odtud zmizel, nakonec uznal, že Škodovky nejsou špatná auta a hlavně že kdyby měl dost vaty, že už by mu na dvorku stál novej Superb [emoji3]

Takže hoši, spoléhám na vás, sem tam sem mrknu, jak to tady držíte za mě v lajně [emoji6]

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Clint napsal:

Možná se tu zase objeví Oplbiza, včera jsme si popovídali, nechci aby odtud zmizel, nakonec uznal, že Škodovky nejsou špatná auta a hlavně že kdyby měl dost vaty, že už by mu na dvorku stál novej Superb

Ty vole, ty máš snad problém s chápáním psanýho textu. :D


A nepopovídali jsme si, žadonil si na kolenou, abych se vrátil. Ono kdo ví, jak to bylo s Plačkou, zda opravdu žadonil on, aby se mohl do klubu vrátit. Ale abych nebyl svině, tak Ti chci jen říct, že jsem na klub nezanevřel. Na stole mám stále nálepku, kterou jsem nepočmáral a nepochcal. :D

 

 

IMG_20170818_130916.jpg

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, ještě se vrátím k tomu vrzání, já mám OII fc a madlo dveří taky občas skřípne, ale narozdíl od některých nejmenovaných jedinců zde v tématu to mám u prd....

Tohle pro mě po 6 letech provozu není závada. Že se to děje u nových vozů mě v dnešní době nijak nepřekvapuje, ale rozhodně to nepotěší, zvlášť při pohledu na cenovku nového vozu. Jde spíše o to, kolik je tady v republice škodovek a kolik jiných modelů, v porovnání s tím kolik je na daný typ závad.

Mě spíše ser... fatálnější závady.

Neslibuji, že někdy v budoucnosti musí být mým dalším vozem zrovna koncern. I když bych se osobně za čtyřočko rozhodně nestyděl.

Také mi nevadí komentáře typu, že se to auto někomu nelíbí, (i když to tady pořád čtu dokolečka dokola, což je už u některých úplná mantra), vadí mi spíše takové ty pomluvy těch kteří dané auto nemají a všemu rozumí, protože tady někdo na forum něco napsal. A to se netýká jen škodovky, ale i jiných značek. Mě se třeba nelíbí Dacia, ale nereju třeba do radiuse že je hnusná. Ano vím třeba SIII - ozdobné lišty , OIII - vrzání, OIII - zadní náprava, Kodiaq - zde snad zatím nic, ale už čekám první vrzání uvnitř a hučení od přední nápravy...a co já vím co ještě. Já to nevyhledávám, abych to tady pořád opakoval jako obehranou desku. Pokud daný model budu chtít, tak teprv začnu bádat nad chybami. Když jsem kupoval 1,8 Tsi, tak jsem tehdy nevěděl nic o tom, že bude tento motor mít problémy se spotřebou oleje, v roce 2011 zde o tom totiž nikdo nic nepsal.

Respektuji pouze názory vlastníků daných vozů. Taky tady nevypisuji, že je ta či ona značka šmejd, má špatný motor a kdovíco ještě - nejezdím s ní a nemám ji, tak nemůžu relevantně posuzovat.

 

 

  • Pozitivní 8
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dolejvám kapaliny a celej kryt mě prasknul, tak sem ho zahodil do popelnice. asi moje čipoza rozbila kryt :D

 

a nalepil sem si krásný logo, konečně ta škodovka dostala pořádny grády :D

IMG_0089.jpg

 

tepelná čerpadla, solární systém (1 of 1).jpg

IMG_0084.jpg

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...