Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

To si to takhle před hodinou štráduju po Špindlu a náhle mě nějaký starší fousatý muž v teplákové soupravě požádá o deset korun na rohlíky pro děti. Koukám a on to je Kinderplačka a rodina za rohem [emoji23] Musel jsem se s ním vyfotit. Jak je ten svět malej [emoji106]

 

IMG_8625.JPG

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Clint napsal:

To si to takhle před hodinou štráduju po Špindlu a náhle mě nějaký starší fousatý muž v teplákové soupravě požádá o deset korun na rohlíky pro děti. Koukám a on to je Kinderplačka a rodina za rohem emoji23.png Musel jsem se s ním vyfotit, fotka bude později. Jak je ten svět malej emoji106.png

kurna kinderplačka je nějaká bohatá, když může jezdit do Špindlu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heh, koukám, že tvůj mladej už našel nevěstu.  :rolleyes::D   Kinderplačka užívá života s rodinou a peníze raději vrazí do ní, na rozdíl od některých existencí, co narvou prachy do auta a pak skoro nemají na servis a palivo...

  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Clint napsal:

To si to takhle před hodinou štráduju po Špindlu a náhle mě nějaký starší fousatý muž v teplákové soupravě požádá o deset korun na rohlíky pro děti. Koukám a on to je Kinderplačka a rodina za rohem emoji23.png Musel jsem se s ním vyfotit. Jak je ten svět malej emoji106.png

 

IMG_8625.JPG

 

Heh, já byl dnes ve Špindlu taky.

Vás tam potkat, tak mě vezou rovnou na ARO...

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekecej, ze ses nestavil.
Clint totiz nevi, ze ten hotel s 5* pred jterym me potkal jsem byl ubytovanej hned vedle toho Aquaparku a toho Bentley si nevsiml nastesti vubec. Rapida mam jen proto abych se s vama mohl setkavat a tady trochu rozproudit krev rade lidi. Pac mit zdravy krevni tlak je dulezite. Ale priste asi koupim tady v okoli nejakou chatku. Neco jako toto.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Petrrr napsal:

Nekecej, ze ses nestavil.
Clint totiz nevi, ze ten hotel s 5* pred jterym me potkal jsem byl ubytovanej hned vedle toho Aquaparku a toho Bentley si nevsiml nastesti vubec. Rapida mam jen proto abych se s vama mohl setkavat a tady trochu rozproudit krev rade lidi. Pac mit zdravy krevni tlak je dulezite. Ale priste asi koupim tady v okoli nejakou chatku. Neco jako toto.

Já tam byl na otočku a až na konci Sv. Petra, takže by to musela být sakra náhoda, abychom se někde potkali.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...