Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 22 hodinami, stanmar napsal:

No, já bych si zas na Tvém místě tak nefandil - pokud to vyjde podle mých představ, bude příští rok výměna současného vozu za jiný (a světe div se, s největší pravděpodobností to bude opět Škoda)....

a toto Stane je co, navíc to vím od Tvé ženy. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mi řekněte kde, mám v readness jedničky u katu a lambd (myšleno na roomovi, u fábie také ale ta už je jen na doježdění do konce stk), takže jsem vyměnil od bloku motoru až po poslední díl výfuku vše, včetně lambd, zatím mě to stálo dvacet litrů a výsledek je ten, že na BA mi to hůř jede v rozmezí 2-3t otáček, je to přidušené a v readness se nic nezměnilo a to všechno díky zku.vené dieselgate fuck. STK mám do 26.9. a co teď, vyměněno půl auta a efekt žádný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toho kolegu to stálo 2tis jako bonus a druhý den prošel. S tím, že neměl známosti, na těch emisích nikoho neznal, byl tam sám atd. Prostě po tom prvním měření co ho vyhodili za ním přišel jiný technik z E s touto službou dodatečného správného měření :D. Musel tam ale auto nechat na celé dopoledne.  A to mu to auto nečoudí nic, nejspíš závada na EGR. Tedy Malto, ty vůbec neumýš opravovat auta. Kolega ho za tisíc opravil :D ten druhý tisíc byl standartně za opakovanou E. :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dávám to na sobotu k plynaři, aby se na to podíval nezávislým pohledem, je vyučený autoelektrikář, machr s velkou praxí, tak uvidíme. Jinak to budu dávat tomu mechošovi co mi to měnil, ať si s tím jede na stk a nevrací se jinak než s novou červenou nálepkou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Petrrr napsal:

Jo, to je hnus, to snad i ten Duster vypadá lépe. A nezachrání to žádná barva. Tady jasně vítězí Ateca. Nicméně jsme v ČR, takže i kdyby to auto bylo sebehnusnější, stejně se bude prodávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, rayx napsal:

@Malta A když to necháš jet jen na benzín, to se readiness nevytvoří taky? A, pokud dávals nový blok, jak na tom byla hlava=ventily?

no musel jsem řešit ještě přidřený BA vstřik výměnou za nový, tak jsem zatím jel na BA jen chvíli včera a pak manželka do a z práce, ale zítra jedem do Práglu, tak pojedu jen na beneli a mám tam skoro plnou 100 maxx motion a noťas s VAGem beru sebou, tož to budu monitorovat cestou.

Nene, blok nový nebyl, myšleno to bylo tak, že počínaje katem, prvním dílem s vlnovcem, středovým dílem a koncovým dílem + lambdy bylo měněno. Záhada je, že na LPG to jede normálně, bez těchto projevů

před 1 hodinou, Petrrr napsal:

Predelavat auto na plyn je nejvetsi zhovadilost. Neznam nikoho, opakuji nikoho kdo by s tim driv nebo pozdeji nezacal mit potize. Cena oprav pak kolikrat vychazi na cenu zastavby a to se vyplati. Tedy pokud to neni uz z vyroby tak neplynovat.

v tom s tebou nesouhlasím, Fábii mám od nova a LPG jsem dával když jsem ji zajel, tedy při necelých 5t km a jak na motoru, tak i na LPG mám vše origo (krom EGR, ale ten se ku.ví i na čistě BA nebo dieselových autech také) a momentální nájezd vidíš v podpisu. Rooma jsme koupili při 50t km a hned ho předělali a kdyby nebyla ta hysterie s stk, tak jsem nic z toho výše uvedeného nekupoval, protože auto jezdilo normálně, max. začal zlobit ten vstřik (už v létě), ale to už mám pořešeno. Ono totiž hodně záleží na tom, kdo ti to předělá ...

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...