Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 5 hodinami, Petrrr napsal:

Pawouk se bojí o dávky nemocenské, aby mu nepřišla kontrola..........

Tak jest, můžu být doma klidně ještě další měsíc i víc, takže to opravdu nehodlám riskovat. Sice to bude jen almužna, ale hrozí tam pokuta až 20 000 Kč. :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Půjčil jsem Plačkovi svůj dvoulitr TDI a byl nadšenej. Cestou jsem mu utíral hadrem hubu, pač slintal jak bernardýn nad prázdnou miskou [emoji23] Dokonce mě začal přemlouvat, abych mu to prodal. Podvozek, ač se mi zdá tvrdej, byl pro něj oproti kinderu jak v Mercedesu [emoji106]

  • Pozitivní 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Clint napsal:

Půjčil jsem Plačkovi svůj dvoulitr TDI a byl nadšenej. Cestou jsem mu utíral hadrem hubu, pač slintal jak bernardýn nad prázdnou miskou emoji23.png Dokonce mě začal přemlouvat, abych mu to prodal. Podvozek, ač se mi zdá tvrdej, byl pro něj oproti kinderu jak v Mercedesu emoji106.png

jestli chce, tak mu prodám moji oktávku otočenou přes střechu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo, uplně změnil názor na oktávku ten Plačka, kdyby jste ho viděli, ty slzy štěstí v očích. Liboval si zejména v rozjezdu, když trhal asfalt a pak že ta oktávka je taková na silnici klidnější, že tolik neposkakuje sem a tam  :D

 

Ale to bych chtěl podoktnout a to mi Kinderplačka dá za pravdu, že v autě nebyly slyšet žádné pazvuky, což píšu zejména pro Oplbizu ;)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clint jako vždy částečně kecá, ale tentokrát má v 80% pravdu. Mně by nevadilo, kdyby mi ho dal někdo zadarmo, jezdí to pěkně, odpich to má slušnej v nízkých otáčkách a rychlostech a ano, vyjímečně mu tam opravdu nic nevrzalo, neklepalo. Samozřejmě porovnávám s Rapidem. Otázkou je, jestli to vše za téměř dvojnásobnou cenu za to stojí. No, ještě jsem měl možnost od Sida se svést v Subaru Forester 2,0 diesel boxer 40tis najeto 5 let starý a víc psát nebudu, bo by tady Škodovkáři ještě pustili slzičku.

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Petrrr napsal:

Cože, nerozumím řeči Tvého kmene. :D Na Polreicha, James Olivera atd. nekoukám a vařit moc taky neumím, od toho jsem se ženil. 

Ne? škoda.. tak si přečti ten příspěvěk předtim a pokud pochopíš co jsi napsal ty, tak průměrně inteligentní člověk, který vyšel alespoň 8 tříd základní školy pochopí co jsem napsal já...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, FannanekH napsal:

Ne? škoda.. tak si přečti ten příspěvěk předtim a pokud pochopíš co jsi napsal ty, tak průměrně inteligentní člověk, který vyšel alespoň 8 tříd základní školy pochopí co jsem napsal já...

Kdepák, Iphony neberu a okurky už vůbec ne. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak koukam že to budu muset uvést na pravou míru..ne chtěl jsem napsat že srovnávat Octavii nebo Rapida  s Foresterem je asi jako okurky s jablkama.. tedy nesmysl..

 

ale Clint má pro změnu pravdu, že srovnávat Octávku s kinderoctávkou je nesrovnatelný.. stejně tak jako 1,2tsi s 2,0tdi, nebo i všeob naftu s benzínem.

 

O víkendu jsem měl možnost najezdit pár km se strejcovo Rapidem a asi dobrovolně bych si to nekoupil..

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...