Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 5 hodinami, Pawouk napsal:

šuldo, a v kterém roce to bylo?

86 ale na zábavky sem rajzoval už od 15 a proto si pamatuju ty ceny piva :D Je teda pravda že mi v tý době stačili tři, ale to se časem  sakra zlepšilo :D Jednou mě dovezli cajti domů že sem napitej a nejsem ještě plnoletej, což nebylo tak hrozný, tenkrát bylo před volbama a ono se jim nelíbilo co sme vykřikovali proti režimu. Byli ale hodný a fakt mě dovezli jen domů, zazvonili a postěžovali si tatíkovi. Ten mi před nima dal pár facek a že si to se mnou doma ještě vyřídí. No vyřídil, zatáhl mě dom a zavřel dveře. Když odjeli tak mi dal pajsku ať jdu a už se nenechám znova chytit :D Ale ať je to taky o oautech. První byla Škodovka, Spartak r.v. 59 a říkalo se jí Marta. Pomalovali jsme ji ve stylu květinových dětí a za přední okno dostala místo nálepky o zimních gumách s nižším indexem klasickou zákazovou tabulku - Přeprava osob zakázána :D 

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jooo to Clint taky nosil haaro. [emoji23][emoji23][emoji23] a s tema buchtama to tak ma do dnes. Sice ma manzelku, ale tu mu picha taky nekdo jinej. ( Pancho nebo soused Arab) nevyhoda tech nocnich 12tek co ma v praci. On sice v praci si odpocine, ale jeho zena ne. [emoji23][emoji23][emoji23]

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo zábavy, to byl fenomén. Nosil jsem háro a odrbanou džísku a docela slušně jsme tam chlastali - taky jsem začal v 16. V té době jsme také založili první kapelu. To byly časy... [emoji3]
Buď rád, že jsi kapelu založil a ne chytil [emoji23]
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naštěstí máme ještě Pančáka, kterej to s ženskejma jako jedinej z nás ještě umí. Zachraňuje naší pověst, abychom se nepropadli do klubu Modré ústřice.

Pawouk na holky není, doma místo holek honí elektromobily na počítači, ještě prej nečuchnul k pekáči, Kokta chodí za klukama do Porsche klubu a honěj si tam trika, Motosman je stejně jako já už věkově za horizontem a baví ho jen žrádlo, Petrrr už má doma odmakáno od souseda a tráví čas v práci v kutlochu, kde mu denně přeblafne rákosku služební pes Ajda a Ozák toho jen spoustu nakecá, klobásu si vymrskne na dálnici, když předjede nějakou audinu....Je to s náma špatné.

  • Pozitivní 5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...